Instagram şifremi unuttum nasıl geri alınır?

Instagram şifremi unuttum e-posta adresimi bilmiyorum veya e-posta şifresini unuttum sorunun çözümü için çok blog gezmişsinizdir. Instagram şifre kurtarma için şifre sıfırlama.

Instagram şifremi unuttum nasıl geri alınır?
müşteri hizmetleri

Instagram şifre sorunu ile çok sayıda kişi sıkıntı yaşamakta. Örneklerde instagram şifremi unuttum diyelerek şifre sıfırlamasını alamayanlar, telefona kod gelmediğinden şifreyi değiştiremiyorum, e-postaya sıfırlama URL' si gelmediğinden yeni şifreyi alamıyorum veya mail adresininde şifresini unuttum ne yapacağım diye yazan çok insan var.

Bu ve buna benzer sorunlarda size cevap verecek birini instagram' da bulmak bazen çok zor oluyor. Konunuzla alakalı olmayan formları doldurmak zorunda bırakılıyorsunuz. Hele yardım sayfası baştan aşağı rezilliğin ifadesi. 

Instagram şifremi unuttum şifre kurtarma nasıl yapılır? Cep telefonunuzdan instagram şifre sıfırlaması deneyiniz. Sizlerle paylaştığımız önerileri deneyerek bir çözüme ulaşmaya çalışınız. Olurda sorun hala çözülemediyse kimliğinizi doğrulayarak talep oluşturmaya çalışınız. Unutulan şifreler için güvenlik sorularından ve cep telefonda şifre sıfırlama' dan başka çözüm çok zor.

Alternatif olarak bilgisayardan instagram.com adresine giderek "Unuttun mu?" yazısını tıklayıp açılan bölüme kullanıcı adınızı veya instagram hesabını açtığınızda kullandığınız mail adresini yazıp hesabınız aratın. Instagram güvenlik adımlarını uygulayınız.

Şifremi unuttum Instagram şifre kurtarma

  • Eğer e-posta hesabınıza ulaşamıyorsanız veya şifre hatası alıyorsanız mail servisiyle iletişime geçebilirsiniz.
  • Bazen sosyal ağlarda sunucu kaynaklı şifre hatası alınabiliyor. Bu gibi durumlarda alternatif internet bağlantısı yaparak giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Yine öneri olarak farklı bir cihazdan yada bilgisayar üzerinden hesabınıza giriş yapmayı denemenizi öneririm.
  • Instagram şifre hatasıyla alakalı Instagram şifre hatası alıyorum instagram açılmıyor haberimizi incelemeniz önerilir.
  • Telefona yüklü instagram uygulamasında yer alan "Daha fazla yardıma mı ihtiyacın var" ile işlem yapmaya çalışınız.
  • Instagram hesabına ve mail hesabınıza ulaşamıyorsanız instagram sorun bildirme adresi help.instagram.com   /contact/151081798582137 buradan ve instagram şifre çalındı seçeneği açılmıyorsa farklı bir seçeneği kullanarak yardım alınız. 
  • Instagram uygulamasındaki yardım yazısına tıklayarak buradan iletişime geçmeye çalışınız.
  • Instagram hesap kurtarma için Facebook giriş sorunu bildiriminde kullanılan formu kullanın. Birde bu facebook.com   /help/contact/283958118330524 adresten deneyin. Instagram başvurularında gördüğümüz kadarıyla instagram ara ara Facebook üzerinden yanıt vermekte.

Instagram şifremi unuttum nasıl geri alınır?

Instagram hesap kurtarma

Instagram sıfırlama

Instagram şifre sıfırlamada telefona kod gitmiyor veya e-posta kod gitmiyor ise bir ihtimalle yukarıdaki URL adresleriyle iletişime geçilmesi gerekiyor. Tabi aralıklı başvurmanızı öneririz. Genelde hemen dönüş yapılmamakta.

Instagram hesap kurtarma sorunu

Eğer telefondan destek almak istiyorsanız, içerikteki teknoloji destek hattını arayabilirsiniz. Instagram'ın Türkiye için her hangi bir iletişim yada destek hattı bulunmuyor. Instagram başvuru adımlarını dikkatli okumanızı öneririm. Sorununuzu tam olarak anlatmanız ve doğru seçeneği seçmeniz gerekiyor.

Bu ağ henüz ne yardım sayfası geliştirildi ne de destek dönüşleri. Çok az sayıda şikayet formları kullanılıyor. Durum böyle olunca kullanıcıları bazı sorunlarda çözüm bulamıyor. O kadar şikayete rağmen hala düzgün bir yardım sayfası oluşturulmadı. Bakalım 2019 yılında gerekli düzenlemeler yapılacak mı?

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2019, 05:00
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
aliye.dugun
aliye.dugun - 2 yıl Önce

Yukarıda kullanıcı ismimi yazdığım instagram hesabımı kayıtlı e posta adresi bana ait değil ve şifremi unuttum telefonumda değişti ama bu adresi hiç bir şekilde kullanma yada kapatma şansım kalmadı ekli olan arkadaşlara spam attırdım yine kapanmadı lütfen ya şifremi kırsın biri yada adresmin kapanması için birşeyler yapsın

Bir ihtimal
Bir ihtimal @aliye.dugun - 2 yıl Önce

İlgili hesapta kural ihlali olmadığı sürece mümkün olmaz. Uygulamadan yardım seçeneğiyle zorlayıp kimlik doğrulamasının çıkmasını sağlayın.

Helbin Kaçmaz
Helbin Kaçmaz - 2 yıl Önce

Dondurduğum ınstagramımı açamıyorum

Çözümü
Çözümü @Helbin Kaçmaz - 2 yıl Önce

Kapatılan hesap nasıl açılır yazısında açıklama bulunuyor.

Mahsun taşcı
Mahsun taşcı - 2 yıl Önce

Merhaba ben Facebook ile İnstagram açtım bidaha açtım Onuda Facebook üzerinden açtım açmaz olaydım ilk açtıgıma giremıyorum yardımcı olun

Facebook ile hesap açma
Facebook ile hesap açma @Mahsun taşcı - 2 yıl Önce

Bir hesapta kullanım olabilir. Yeni açıldığında diğeriyle bağlantısı kopar. Kullanıcı adıyla şifre sıfırlamasının denenmesi gerekiyor.

Sevda
Sevda - 2 yıl Önce

Bana yardım edermisiniz instagram sifremi unuttum eski e postami bilmiyorum telefon numaramda kayıtli degilmis

Şifre unutma sorunu
Şifre unutma sorunu @Sevda - 2 yıl Önce

Şifre sıfırlamada yardım merkezindeki seçeneklerde neler var? Facebook iletişim formunu da deneyin.

AYŞE AYDIN
AYŞE AYDIN - 2 yıl Önce

MERHABA MAİL ADRESİM İÇİN GEÇERLİ DEĞİL GİBİ ŞEY DİYOR HESABIMI AÇAMIYORUM YARDIMCI OLUN

Hesap kontrolü
Hesap kontrolü @AYŞE AYDIN - 2 yıl Önce

Kapatılan hesabı açılması yazımızdaki adresi bir deneyin.

Sıla  şahin
Sıla şahin - 2 yıl Önce

Ben instegram şifreme girdim olmadı yenden girdim olmadı

Vildan haslar
Vildan haslar - 2 yıl Önce

Instagram hesabım 2 tane birinden diğerine geçerken biranda kayboldu e postamı deniyorum kabul etmiyo heralde yanlış giriyorum şifremide kullandığım şifrelerin hepsini denedim kişisel kullandığım hesabımı açamıyorum

06murat3i
06murat3i - 2 yıl Önce

Şifremi unutum nasıl değiştirebilirim

Unutulan parola için
Unutulan parola için @06murat3i - 2 yıl Önce

Instagram uygulamasından şifre sıfırlama işlemlerini denediğinizde çıkan öneriler yetersiz kalıyorsa yardım butonuna tıklayıp önerilere bakınız. Bunun dışında facebook başvuru formları kullanılabilir.

raniyacecen
raniyacecen - 2 yıl Önce

İstegram şifremi unuttum lütfen yardımcı olur musunuz

Kardelen Yıldız
Kardelen Yıldız - 2 yıl Önce

Bir tane fake hesap açmıştım yani kullanılmıyan olmayan bi e-posta ile. Ve hesabın şifresini unuttum. Nasıl tekrar hesabıma girebilirim ?????

Elif
Elif - 2 yıl Önce

Bana kısaca anlatır mısınız biri ınstegram hesabımı çalmış ben hesabımı onun elinden nasıl alabilirim

Çalınan hesaplar için 2019
Çalınan hesaplar için 2019 @Elif - 2 yıl Önce

Instagram formları ve şifre sıfırlamada hangi adımlar geliyorsa bunlarla işlem yapabilirsiniz. Eğer instagram bir kapı aralarsa sizden kimliğinizi doğrulamanızı ister.

mami_can_35___
mami_can_35___ - 2 yıl Önce

mamican

Bilge kurt
Bilge kurt - 2 yıl Önce

Instagram şifremi yenilemiş her yolu denedim ama instagrama giriş olmuyor. Allah rızası için bir yardım edin.

Farklı formlar
Farklı formlar @Bilge kurt - 2 yıl Önce

Kurtarma seçeneklerin dışında facebook' un giriş sorunu bildirim formlarını deneyebilirsiniz.

bulud memmedov
bulud memmedov - 2 yıl Önce

hesabima giremiyorum calidi nasil ala bilirim

Guler qasimova
Guler qasimova - 2 yıl Önce

Salam axwamniz xeyir cox xayiw edrem komek edin sifremi untum

Hesap girişi
Hesap girişi @Guler qasimova - 2 yıl Önce

Şifre sıfırlamada hangi seçenekler gelmekte?