iOS 10 nasıl yüklenir?

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

iOS 10 Beta sürümden iOS 9.3.2 sürümüne geri dönmek için i-Tunes yazılımını kullanabilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iOS 10 Beta sürümünü yüklemeden önce, i-Tunes yazılımı ile cihazınızın yedeğini muhakkak alınız. iOS 10 indirme profilini telefona yükledikten sonra, cihaz yeniden başlatılabilir. iOS 10 güncellemesini Ayarlar / Genel / Yazılım Güncelleme bölümünden yapabilirsiniz.

iOS 10 nasıl yüklenir?

ios 10 nasıl yüklenir

iOS 10 yüklemesini başlatmak için “Yükle” seçeneğine dokunun.

ios 10 nasıl yüklenir nasıl güncellenir

“Daha Fazla Ayrıntı” seçeneğini merak ediyorsanız 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ios 10 güncellemesi nasıl yapılır

ios 10 güncellemesi indir

iOS 10 indirme profil aracını yüklemek için “Yükle” dokunun.

Ayarlar / Genel / Yazılım Güncelleme

ios 10 güncellemesini telefondan yapmak

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ios 10 i-tunes programı ile yükleme

i-Tunes programı ile iOS 10 nasıl yüklenir?

iOS 10 nasıl yüklenir? iOS son sürümü iOS 10 indirmek (iOS 10 beta) için iTunes’a programını açınız. Cihazınızın yedeğini alınız. Cihazı bilgisayara bağlayınız, cihazı yeniden başlatınız ya da kapatınız. Güç tuşu (açma kapama) ve Menü tuşuna aynı anda basılı tutunuz.  Apple logosu ekrana gelecek. Sonra Kurtarma Modu ekranda yer alacak. iOS 10 sürümü indirip yüklemek için Güncelle seçeneğini tıklayınız. Sonraki adımları takip ediniz.

iOS son sürümü iOS 10 indirmek (iOS 10 beta) için iTunes’a programını açınız. Cihazınızın yedeğini alınız. Cihazı bilgisayara bağlayınız, cihazı yeniden başlatınız ya da kapatınız. Güç tuşu (açma kapama) ve Menü tuşuna aynı anda basılı tutunuz.  Apple logosu ekrana gelecek. Sonra Kurtarma Modu ekranda yer alacak. iOS 10 sürümü indirip yüklemek için Güncelle seçeneğini tıklayınız. Sonraki adımları takip ediniz.

i-Tunes yazılımı ile cihaz yedeğini aldıktan sonra bu dropbox.com/s/g8h3wlwmcfnx5oh/iOS_10_beta_Configuration_Profile.mobileconfig?dl=0 iOS 10 profilini indirin. Bağlantı adresini tıkladığınızda aşağıdaki ekran açılacak. Sağ üst tarafta yer alan indirme butonuna dokunun. Ekrana gelen seçeneklerden “Direct Download” yazısına dokunun.

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak