iOS 11. 1 için beta yayınlandı

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Apple, iOS 11' de görülen önemli sorunlar için iOS 11.0.1 güncellemesini yayınladı. Bu da yetmedi şimdide iOS 11.1 Beta 1 sürümünü indirmeye açtı. Yeni sürümü geliştirici hesabıyla yükleyebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Kısa süre önce indirmeye açılan iOS 11, güncellemeden sonra çıkan bazı sorunlar iPhone kullanıcılarını rahatsız etti. Pil süresinde düşüş, doknam ve kendi kendine açılan bazı özellikler Apple‘ ın iOS 11.0.1 sürümünü çıkarmaya yöneltti. 

Yeni güncelleme şuan için çok fazla sorunu neden olmazken performans ve bazı iyileştirmeleri içeren iOS 11.1 çalışmalarına başlandı. Apple, resmi web sitesinde iOS 11.1 için detaylı özelliklere yer vermezken beta 1 sürümü indirmeye açtı. 

iOS 11.1 güncellemesi için ilk test sürümü yayınlandı

Apple, iOS 11 beta sürümlerinde yer verdiği bazı özellikleri tam sürümde yer vermemişti. Büyük ihtimal bu özellikler iOS 11.1 ile gelebilir. Bakalım beta sürümler ne kadar zaman alacak!

Beta sürümü yüklemek için telefonun UDID kaydının olması gerekiyor. Aynı zamanda geliştirici profili. 

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

iOS 11. 1 için beta yayınlandı

iOS 11.1 güncellemesi alacak telefon modelleri

iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, Plus, iPhone 6s, Plus, iPhone 7, Plus, iPhone 8, Plus ve iPhone X


Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2017, 16:16

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak