iOS 12 için konsept videosu yayınlandı

Andronova

Apple, WWDC 2018 için iOS 12' yi hazırlıyor. Yeni güncelleme ile ne gibi yenilikler gelecek ve hangi hatalar çözülecek merak konusu oldu. Evet Haziran' a kadar bekleyip görmemiz gerekiyor.

Apple, Haziran’ da tanıtacağı iOS 12 güncellemesi merak edilen konulardan biri olmaya devam ediyor. Acaba ne gibi bir yenilikler eklendi?

WWDC 2018 etkinliğine hazırlanan Apple, iOS 12′ si için yeni bir konsept videosu yayınlandı. Bu sürüm daha çok iyileştirmeler için bekleniliyor. Tabi yanında da bazı yeniliklerle gelmesi. Bu aralar büyük bir değişimin belki iOS 12′ ye yetişeceğinden söz edilmekte. Bi görüşe göre de 2019 yılına yetişebileceği.

iOS 12 özellikleri

Yayınlanan video da iOS 12 özelliklerinden bazıları FaceTime grup görüntülü arama, dinamik duvar kağırtları, daima açık mod, gruplandırılmış bildirimler, yeni ekran kilidi ve sistemde yer alan karanlık mod özelliği.

Yeni güncelleme daha stabil olabilir. Son zamanlarda pil kullanım süresi ve performans sorunu nedeniyle başı ağrıyan Apple’ ın bu sürümle de bazı iyileştirmeleri yapması büyük olasılık. iOS 11.3′ ile azda olsa hem pil hemde performans anlamında iyileştirmeler yapıldığı görüldü.

Apple, iOS 12 ile yazılım sürümleri açısından büyük bir değişikliğe gidiyor. Şirket mühendislerinin daha iyi hizmet verebilmeleri ve sunulacak bir özelliğin kusursuz olmasını sağlamak adına yeni bir strateji hazırladı. Buna göre, eğer bir özellik hazır değilse mühendislerin bu özelliği gelecek yıllara bırakma seçeneği olacak.

iOS 12 için konsept videosu yayınlandı


Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2020, 02:34

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir