iOS 13.3.1 güncellemesi için Beta 2 çıktı

blank

Apple' dan yeni bir iOS güncellemesi yolda. Beta testi görüntülenen iOS 13.3.1 özellikle hataların çözümünü sunacak. Ebeveyn sisteminde görülen açığı kapatacak.

teknik destek

Apple’ın 2019 son çeyreğinde sürekli çıkardığı sürümlerle iOS 14′ e hızlı bir geçiş bekleniyor. Yeni sürümün 2020 WWDC etkinliğinde tanıtılması bekleniyor.

iOS 13.3.1 güncellemesinin yakında geleceğini belirtebiliriz. Şimdilik beta 2 görüntülendi ve önemli ölçüde sorunların çözümleri sunulmakta. Test sürümü özellikleri kısmi yayınlandı ve son kullanıcısıyla buluştuğunda yine bazı değişimlere uğrayabilir.

Yine bu sürümün temeli hataların iyileştirimesi. Çoğunlukla bu yönlü bir sürüm gibi duruyor. 

  • Posta uygulaması sorunu devam ediyor.
  • Bluetooth uyumsuzluk sorunları.
  • İletişim sınırlarında hatalar. iPhone’ da çocuğunuz bilinmeyen numaradan iletişime geçmek için mesaj gönderebiliyor. Bu bir nevi açık olarak görülmekte.
  • Safari ve ağda destekleyen modellerde ek güvenlik.

Şu an tam açıklanmayan güncelleme detaylarına yakında ulaşacaksınız. Beta sürümünden yararlanmak isteyenler UDID kaydı gerektiğini belirtelim.

iOS 13.3.1 güncellemesi için Beta 2 çıktı

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!