iOS 8 Beta 3 Önümüzdeki Hafta Yayımlanacak

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Apple’ın iOS 8 işletim sistemi sevabıyla günahıyla bizlere sunuldu. 2 Haziran’da başlayan Apple Geliştiriciler Konferansında tanıtılan iOS 8 işletim sisteminin Beta versiyonu hemen indirilmeye sunulmuştu. Beta 1 olarak adlandırılan bu sürümden 2 hafta sonra Apple Beta 2 versiyonu da yayımlamış ve Apple’ın golden ve master sürümleri beklenmeye başlanmıştı.

BGR araştırma şirketinin haberine göre ise Apple’ın yeni bir Beta sürümü üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Yayınlanan habere göre Apple 8 Temmuzda iOS 8’in 3.Beta versiyonunu yayımlayacak. Bu versiyonla birlikte Konferansta belirtilen daha fazla özelliğe kavuşacağımızı öngörmek yanlış bir tahmin olmayacaktır.

ios8beta

Apple iOS 2.0 ve 5.0 güncellemelerin de 8. sürüm Betaya kadar güncelleme vermiş ve en stabil işletim sistemini kullanıcılarıyla buluşturmaya çalışmıştır. Apple’ın bu zamana kadarki işletim sistmei sonrası verdiği Beta sürümleri gösteren aşağıdaki tablo oldukça bilgilendirici bir tablodur. Mutlaka inceleyin

ios-betas

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir