iOS sürümlerini indiremiyorum ne yapmalıyım

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone SE ve iPhone 7 iOS 10 / iOS 11 sürümlerini indiremiyorum ne yapmalıyım? Bu haberimizde çözüm üretmeye çalışacağız.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 6, iPhone 6S Plus, iPhone 7 modellerini iTunes ile güncelleme yaparken iOS 10 sürmünü veya daha yeni sürümlerini indiremediğimiz zaman ne yapmalıyız. İOS sürümleri Apple göre yayınlandığında kullanıcı ve  sistemde indirme sayısı  fazla olduğundan bir takım aksaklıklar yaşanabilmektedir.

Örnek olarak iOS 10 sürüm güncellemesi yaparken iTunes aracılığı ile indirme sırasında dosyanın büyük bir kısmının inmesi ama sonlarına doğru ağ hatası vermesi veya hiç bu aşamaya gelmeden iOS 10 indirme işleminin başlamaması yada indirme işlemi başlamış fakat fazla yavaş ilerlemesi sorunları yaşanmaktadır. İşte bu haberimizde bu tarz sorunlar ile karşılaşan takipçilerimiz için çözüm üretmeye çalışacağız.

iOS sürümünü indiremiyorum çözümü

iOS sürümlerini indiremiyorum ne yapmalıyım

Yukarıdaki iTunes aracılığı ile yapılan indirme haricinde iOS 10 sürümünü ya da daha eski sürümlerin niçin ve nasıl indirebileceğinizi bu haberimizde yayınlayacağız. Altında ismini yayınladığımız yerden istediğiniz iOS sürümünü herhangi bir iPhone modeli için indirebilirsiniz. Keza sadece iPhone modelleri için değil Apple firmasının ürettiği modellerde kullandığı yazılımlarıda bu sitede bulabilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iOS 10 indirme adresi: ipsw.me

iOS indirme ve yükleme ile ilgili tüm sorunlarınız için destek hattını arayabilir veya yorum bırakabilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2017, 01:15

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak