iPhone 5 ve iPhone 5S için duvar kağıtları

Apple, iPhone' da çoğu önemli yeniliği kullanımdan mahrum bırakıyor. Bir zil sesini dahi kırk takla attırarak kullanıma izin veriyor. Bu yazıda duvar kağıdı örneklerini bulacaksınız.

Andronova

Apple’ ın kısıtlamalı sistemi iOS, çoğu yeniliği geriden takip etmek zorunda kalabilir. Android’ e çok sayıda geliştirici yön verirken iOS için pek çalışma görmemekteyiz.

iPhone duvar kağıtlarında çok fazla çeşitlilik bulunmuyor. Daha çok sade bir görünümü kullanan Apple, kendi çizgisinin pek dışına çıkmamaya özen gösteriyor. Yeniliğe biraz kapalı kalan şirketin telefonun işlevişinin sadece görüşme gibi algısını oluşturuyor.

iOS işletim sistemi Android gibi özelleştirilmeye izin vermediği için yapabileceğiniz en büyük değişiklik ekran duvar kağıdını değiştirmek oluyor. Dinamik duvar kağıtlarını benimseyen iOS işletim sistemi bu bağlamda Android platformunun oldukça gerisinde kalmaktadır.

iPhone duvar kağıtları

iOS 8 ile birlikte iPhone ve iPad’e artık daha fazla özgürlüğe kavuşacak ama bu özgürlük asla Android platformundaki gibi olmayacaktır. Bizde telefonunuzun sıkıcı arayüzünden kurtulmak isteyebileceğinizi düşünerek farklı iPhone duvar kağıdını sunuyoruz.

Geometrik şekillerden oluşan bu duvar kağıtlarını telefonunuza indirebilirsiniz. 

iPhone duvar kağıtlarıiPhone 6 duvar kağıtlarıiPhone 7 duvar kağıtları

iPhone 5 ve iPhone 5S için duvar kağıtları

iPhone 5 duvar kağıtları

iPhone 5S duvar kağıtları

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.