iPhone 6 Görüntülendi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple geçtiğimiz hafta başında Geliştiriciler Konferansı 2014’ü düzenlemiş ve bizde bu Konferansla ilgili tüm önemli detayları sizlerle geçtiğimiz 1 hafta içinde paylaşmıştık. Yeni nesil Mac işletim sistemi 10.10 OS X Yosamite ve iOS 8 bu konferansta geliştiricilere sunulmuştu.

Andronova

iOS 8 ile ilgili yenilikler hakkına verdiğimiz bilgilerin yanında genel olarak şunu belirtmekte fayda görüyoruz. iOS işletim sistemi eski kapalı yönünü yeni işletim sistemi ile artık bir kenara koymuş gibi görünüyor. iOS 8’in ev içi kontrol merkezinin tüm üreticilere destek vermesi ve 3.parti uygulama geliştiriciler için açılan klavye optimizasyonu Apple’ın bu konuda bir çağ atladığını göstermektedir.

Gelelim iPhone 6’ya. Biz bu Konferansta Apple’ın iPhone 6’yı tanıtabileceğini düşünüyorduk; çünkü ürünün gizlliği konusunda firmanın büyük bir uğraş ve enerji harcadığını biliyorduk. Tüm bunların önüne geçmek için Apple’ın iPhone 6 “ön tanıtımını” bu konferansta yapacağını beklerken gelen bilgiler doğrultusunda yeni telefonun Eylül – Ekim dönemine kalacağını anlıyorduk. iPhone 6 sızıntılarının birçoğunu yayınlayan Fransız Nowhereelse sitesi iPhone 6’nın yeni görüntülerini yayınladı. Bu görüntülere geçmeden evvel şunu belirtmekte fayda var. Bir çok kişi Apple’ın iPhone 6’da arka taraftaki Apple logosunun Macbook’lar da olduğu gibi ışıklı olacağını bekliyordu ve bizde daha evvel size bu konuda bilgi vermiştik. Gelen resimlere göre Apple’ın iPhone 6’da bu tasarımı kullanacağını görüyoruz. Telefonun oldukça ince yapısı ise tüm akıllı telefonlara fark atar nitelikte olmuş. Gelin fotoğrafları bilikte inceleyelim:

iphone-6-rear-shell-1iphone-6-rear-shell-2

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.