iPhone 6’nın En Gerçek Görüntüleri Ortaya Çıktı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Tüm mobil pazar iPhone 6’ya kilitlenmiş durumda. Birçok kişi yeni bir telefon almadan önce iPhone 6’nın ya tanıtılmasını yada piyasaya çıkmasını beklemekte. Bu durumda iPhone 6 beklentisini her geçen gün arttırmakta. iPhone 6’nın daha büyük ekran ile (4,7 inç ve 5,5 inç) geleceği konusunda sektör birleşirken bir kısım medya ise iPhone 6’nın yine 4 inç bir ekran yada en fazla 4,3 inç bir ekran ile piyasaya sunulacağı görüşünde birleşmekte.

Andronova

Bizde iPhone 6’nın 4,7 inç boyut ile geleceğini varsayanlardandık fakat geçtiğimiz gün “iphone 6 Sokağa Çıktı” isimli haberimizde paylaştığımız video kafaların karışmasına sebep oldu. Haberimizi okumayanlar yada kaçıranlar buraya tıklayarak hem haberi hemde içindeki videoyu izleyebilirler.

Bu videoda replika iPhone 6 insanlara gösteriliyor ve yorumlamaları isteniyordu. Telefonu ilk görenler oldukça şaşırsa da bir süre sonra özellikle iPhone kullanıcıları bu kadar büyük bir iPhone’u asla tercih etmeyeceklerini belirtiyorlardı. Bu durum kafalarda acaba iPhone 6 beklendiğinden daha küçük olabilir mi soru işaretini doğuruyordu.

Çinli bir kaynağın yaydığı fotoğraflarda iPhone 6 çalışır vaziyette görüntülendi. Bu görüntülere göre iPhone 6 tek led ışığa geçiş yapacak. Işıklı elma logosu ise başka bir bahara kalmış gibi görünüyor. TouchID aynen devam ediyor ve 6 mm kalınlık ise şimdilik büyük bir hayal gibi görünüyor.

gsmarena_002

Bu görüntüler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak: gsmarena

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın