iPhone 6’nın yeni Konsept Videosu Başınızı Döndürecek!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple‘ın yeni telefonu iPhone 6 hakkında hemen hemen her gün yeni bir haber yayınlanmakta. Bu dönemde de bazı tasarımcılar kendi fantezi dünyalarında yeni nesil iPhone’u tasarlıyorlar. Bütün konsept videoları ise yeni nesil iPhone 6 ile ilgiyi ve beklentiyi sürekli arttırıyor. Apple’ın 500 milyon iOS cihaz sattığını açıklaması üzeriden çok geçmedi ve iPhone 6 ile birlikte Apple’ın tüm zamanların satış rekorunu kıracağı düşünülüyor.

Andronova

Bunun en büyük sebebi ise yeni nesil iPhone’un bu sefer kullanıcıların isteğine göre şekilleniyor olmasıdır. Kullanıcılar Android dünyasında standartlaşan 5 inç ekran boyutuna sahip bir iPhone’u görmek istiyor. ÖZellikle pil konusunda sıkıntı yaşamayan bir iPhone kullanıcısı olmadığı da ortada olduğuna göre yeni nesil iPhone’un büyüyen ekranına paralel olarak pil gücününde büyüyeceğini hesaba katabiliriz. En çok değişmesi istenen 2 özelliğin de iPhone 6’da kullanıcıların isteği üzerine şekillenmesi bekleniyor.

Sahanan Yogarasa adlı tasarımcının yaptığı konsept iPhone 6 videosunda A8 işlemcisi Snapdragon 801 AB versiyonunda olduğu gibi 2,3 GHz’de çalışıyor. 5 inç Full HD ekranda 463 ppi değer görülüyor. 5,23 mm gibi neredeyse imkansız olan kalınlığı ile Full HD video çekim modunda saniyede 240 kare hızında video çekebilen 16 mega piksel arka kameranın 4K video çekimi yapabildiğini söyleyelim. Tasarımda en enteresan olan taraf ise 2. ekran olmuş. Zaten tek ekranın pil sorunu yarattığı bir ortamda 2. ekran gerçekten ütopik bir tasarım olmuş. Dilerseniz  Sahanan Yogarasa’nın tasarladığı iPhone 6 konseptine bir göz atalım.

923WpCg4N40″ width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

EV4SeSGX4tw” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.