iPhone 8’ den önce kılıfları görüntülendi

Andronova
2 Minimum Okuma

Apple, iPhone 8' i tanıtmadan önce kılıflarını Çinli bir sosyal paylaşım sitesinde yayınlandı. Kılıflar hem silikon hemde deri olmak üzere çeşitli çıkacağını göstermekte.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Dünya markası olan Apple’in üretimi iPhone marka telefon bir çok insanın öncelikli tercihi. Hem kalitesi, hem şık tasarımı, hem de özellikler ile tercih edilenler cep telefonu markalarının başında olan iPhone kullanıcıları heyecanla iPhone 8’in çıkışını bekliyor. Bir tutku gibi her yeni modelde muhakkak değiştirme isteği duyan kullanıcılar yeni özellikler ve tasarım için heyecanlanıyor.

iPhone 8 kılıfları

iPhone 8’ den önce kılıfları görüntülendi

Apple’in üretimi olan iPhone telefonların arkasında California’da tasarlandığı yazar. Üretim yeri ise Çin’dir. Çin’e ait olan sosyal medya paylaşım sitesinde yayınlanan renkli iPhone kılıflarının arkasında aynı detayların yazıyor. Bu detay kılıfların orijinal olduğuna inandırıcılığı arttırıyor. iPhone 8 hakkında verilen detaylara uyan kılıfların renkliliği dikkat çekici.

Silikon ve deri kılıflar olarak çeşitlilik ile satışa sunulan iPhone kılıflar göz önünde bulundurulduğunda bu resimlerdeki malzeme ve kaliteye bakarak bunların gerçek iPhone 8 kılıfları olduğu düşünülüyor. Arkasında taşıdığı orijinal Apple logosu ve iç kısımlarında iPhone 8’in ipucu verilmiş olan kamera detaylarına uyan tasarımı var. Bu detaylar ile kılıfın özelliklerini birleştirdiklerinde bunun gerçek iPhone 8 kılıfı olduğunu düşünen kullanıcıları bir an önce iPhone 8 ve iPhone 8 kılıflarının satışa sunulmasını bekliyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iPhone 8′ in satışa sunum tarihi olarak 2017 Eylül ayını işaret eden Apple yetkilileri çok da net bilgiler vermiyor olmakla kullanıcıların merakını zirveye taşımayı hedefliyor olsa gerek.


Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2017, 02:57

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir