iPhone 8 parça parça görüntüleri

Apple, yeni amiral gemisini nihayet tanıtacak. Ama tanıtımdan önce yine bir sızıntı oldu. iPhone Pro yani iPhone 8' in bazı parçalarının görüntüleri internette servis edildi.

Andronova

Bu yıl sürekli bahsetilen telefon modellerinden iPhone 8‘ in nihayet tanıtımı yapılacak. Bir türlü çıkış yapamayan iPhone 8 için çok şeyler söylendi. Galaxy S8 ile aynı zamanlarda çıkması beklenirken 2017 son çeyreğinde çıkması bu söylentilerin doğruluğunu kanıtlar gibi oldu. 

Çin’ in en büyük sosyal ağlarından Weibo’ da yayınlanan iPhone 8 görüntüleri mobil severleri şaşırttı. Sitede parça parça yayınlanan yeni resimlerde iPhone’ da kasa tasarımı, OLED ekran özelliği, dokunmatik cam, ahizesi ve sensörü dikkat çekti. Görüntüleri incelediğinizde parmak izi tarayısını arka kısımda olacağı anlaşılıyor.

Geçtiğimiz günlerde üretim fabrikasında görüntülenen iPhone 8 kasası, kablosuz şarj bileşeni ve bir kaç parçası sızdırılmıştı. Şimdede çok sayıda parça görüntülendi.

Apple, 3 boyutlu sensörler ile yüz tanımlamasına yenilik katan tarayıcısı kullanıcısının yüzünü derinlemesine algılayabilecek. Bu işlemi saniye içerisinde yapacak. Bu teknoloji kızılötesi kullanarak noktalar şeklinde tanıma yapacak. 

iPhone 8 görüntüleri

iPhone 8 parça parça görüntüleri

iPhone 8 görüntüleri

iPhone 8 resimleri


Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2017, 19:56

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın