iPhone e-posta imza ekleme

Apple markasının amiral gemisi olan iPhone modellerinde gönderdiğiniz e-postalarınızın altında yer alan imzayı nasıl ekleyebileceğinizi bu yazımızda yazılı ve görsel olarak sizlerle paylaşacağız.

Andronova

iPhone telefon modellerinde emaillerinize imza nasıl ekleyeceğinizi anlatmaya başlayalım. Eğer iPhone telefonlarınız da birden fazla mail adresi tanımladıysanız her mail adresinize özel bir imza belirleyebilirsiniz. Tek imzanızı aynı zamanda bütün maillerinizde de kullanma imkanı telefon sizlere vermektedir. Eğer imzada herhangi bir telefon ayarlaması yapmazsanız gönderdiğiniz tüm maillerde iPhone’umdan gönderildi şeklinde bir yazı çıkacaktır. Bu yazı otomatik olarak bütün maillerinizde görünecektir. iPhonumdan gönderildi yazsısı yerine kendinizde farklı ve özel bir şeyler yazabilirsiniz. Bu işlem için aşağıdaki başlığımız altında yer alan adımları uygulayınız.

iPhone e-postalara imza ekleme

  • İlk olarak iPhone modelleriniz de bulunan ayarlar bölümüne giriş yapınız. Ayarlar simgesi iOS işletim sisteminde çark simgesi şeklindedir. Bu simgeye tıkladığınızda ayarlar bölümüne giriş yapmış olacaksınız.
  • Ardından ayarlar bölümünde yer alan Mail yazısına tıklayınız. Ayarlar bölümünde iPhone telefonlarınız da yapabileceğiniz bir çok değişiklik seçeneği bulunmaktadır. Aşağıdaki resimde bu seçenekler içerisinden gireceğiniz bölüm kırmızı kutu içerisinde gösterilmiştir.

iPhone e-posta imza ekleme

  • Mail kısmına girdiğinizde yine bir çok mail ayarı karşınıza gelecektir. Bu mail ayarlarından ise aşağıdaki resimde kutu içerisine aldığımız İmza kısmına giriş yapınız.

apple mail html imza

  • İmza ayarları bölümünde iki farklı seçenek bulunmaktadır. Bu seçeneklerden birincisi Tüm hesaplar, diğer ise Her bir hesap için dir. Birincisini seçtiğinizde Tüm mail adreslerinize tek bir imza oluşturmuş olacaksınız. Eğer ikinci seçeneği seçerseniz var olan her mail adresinize ayrı imza belirlemiş olacaksınız. Bu seçeneklerden birini seçtikten sonra ekranda giriş yapacağınız metin bölümü açılacaktır. Bu bölüme emaillerinizde görünmesini istediğiniz imzayı yazınız.

mail logo ekleme

iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7 ve iPhone 8 telefonlarda maille imza ve logo ekleme!


Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2017, 13:21

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.