iPhone müzikleri zil sesi yapma nasıl yapılır?

banner186

iPhone 4s iPhone 5 iPhone 5s iPhone 6 iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 8 / iPhone X telefonda müzikleri zil sesi nasıl yapılır? Müzik MP3 nasıl atılır? iPhone zil sesi yapma müzik yükleme programı.

iPhone müzikleri zil sesi yapma nasıl yapılır?
Müşteri Hizmetleri 14 Ekim 2016 Cuma 02:07

banner192

Apple iPhone cep telefonlarda mp3 müzikleri nasıl zil sesi yapılır? Apple, telefon modellerinde mp3 ya da farklı formatta müzik dosyalarını zil sesi olarak ayarlanmasına imkan vermemekte. Bunun için alternatif programlara ihtiyac var. Önereceğimiz program hem kolay hemde istediğiniz müzikleri telefona atmanıza da imkan veriyor. Bu programın adı iTools... 


iPhone müzikleri zil sesi yapma


iTools programı ile iPhone cep telefona bilgisayardan müzikleri (MP3) pratik yoldan yükleyebilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz müziği zil sesi olarak yapıp telefona yükleyip seçebilirsiniz.

iPhone müzik yükleme zil sesi yapma programı: iTools programı ile müzikleri zil sesi yapma ve telefonda yer alan fotoğrafları, videoları, rehberi (kişiler), müzikleri, mesajları ve dosyaların yedeğini alabilir ve alınan yedeği geri yükleyebilirsiniz. Aynı zamanda iTools programı ile zil sesi yapabilirsiniz.

Programı çalıştırınız ve sırasıyla Ring Maker  / From PC  tıklayın. iPhone cep telefona atmak istediğiniz müzik veya zil sesi olarak yapılacak MP3 seçiniz. Seçtikten sonra "Save to Local" tıklayıp açılan bölümden bilgisayara kayıt edilecek MP3' ün yerini seçiniz. Öneri olarak masaüstünü tercih edebilirsiniz. Atacağınız müzik eğer zil sesi olmuyorsa veya hata alıyorsanız  Set as end seçeneğinde bulunan zaman değerini 40 saniye olarak belirleyiniz ve Save to Local tıklayınız.

iPhone müzik yükleme hazırlanan müzik dosyası iPhone cep telefona nasıl atılır: Çevirdiğiniz bilgisayara aktardığınız müzik dosyasını sürükleyerek iTools programında üst bölümde yer alan "Music" bölümüne sürükleyerek bırakınız. Müzik dosyasını aktardığınızda ekranda onay bölümü çıkacaktır. Oonayladıktan sonra telefonunuzdan Müzik yazan simgeye tuşlayıp, MP3' ün listede olup olmadığını kontrol ediniz. Aşağıda yer verdiğimiz iTools programı ile iphone telefona nasıl müzik atılacağını ve mp3' ü nasıl zil sesi yapılacağını anlatan videomuzu inceleyebilirsiniz. 


iPhone zil sesi yapma nasıl yapılır?


 iPhone zil sesi yapma nasıl yapılır?
iPhone 4s 5s 6s zil sesi ve müzik yükleme nasıl yapılır
iphone telefona müzik mp3 atma programı indir
iphone telefona müzik mp3 atma programı indir


iPhone müzik indirme programı iPhone müzik yükleme zil sesi yapma videosu


 

Müzikleri zil sesine dönüştürme

iTools programı ile iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X telefon için zil sesi yapabilirsiniz. İstediğiniz müziği 40 saniye olarak ayarlayıp zil sesine dönüştürebilirsiniz.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×