iPhone iOS VPN ve DNS Uygulaması ve Ayarları

iPhone 4s,iPhone 5,iPhone 5s,iPhone 6,iPhone 6s,Plus cep telefonda ve iPad iOS cihazlarında VPN uygulaması ücretsiz indirme ve DNS ayarları nasıl yapılır?

Andronova

Bu yazımızda ücretli ve ücretsiz kullanma imkanına sahip olacağınız, VyprVPN uygulamasının ve iOS cihazlarda DNS ayarların nasıl yapıldığına yer verdik. Ücretsiz VPN uygulamasında sınırlandırma bulunmaktadır. Zaten genel uygulamalarda, sorunsuz hizmet veren programlarda bu sınırlandırma yer almaktadır.

VyprVPN iOS programının detaylı özellikleri

  • Aylık internet veri kullanım kotası 500 MB. İki eşzamanlı bağlantı yapılabilmektedir. NAT güvenlik duvarı ücretli ve ücretsiz sürümde yer almaktadır. PPTP, OpenVPNL2TP/IPsec, Chameleon ve 2016 güncellemeleri.
  • İnternet çevirimiçi gizliliğinde ve güvenlikte garantili hizmet. Ücretli sürümde para iade garantisi.
  • Hızlı bir şekilde tek bir hareketle bağlanma veya bağlantıyı sonlandırma. Eski ayarlarına geri dönme.
  • Wi-Fi veya mobil 3G / 4.5G internet bağlantısında yetersiz ve zayıf ağlarda bağlantı kopuyorsa tekrar otomatik bağlantıyı sağlama.
  • iOS cihazlarda VyprVPN, otomatik kurulum ayarlarını yapmaktadır. Size düşün bağlantı butonuna tıklamak.
  • VyprVPN uygulaması, 50 ülkede yer alan sunucular aranda değişimi sağlar. İnternet bağlantısında sorun oluşturmadan hızlı şekilde bağlantı yapar.
  • En hızlı sunucuya ulaşmanız için sunucu ping testi yapmanıza olanak verir. Sunucu listesini detaylı erişmenizi ve favori sunucuyu eklemenizi sağlar.
  • Bağlantı yaptığınız sunucuların konumuna ulaşabilmeniz için harita özelliğini kullanmanıza imkan verir.
  • Uygulama iOS cihazınız için 256-bit şifrelemeyi kullanarak, bağlantıyı daha güvenli hale getirir.

iphone vpn uygulaması,iphone ios vpn programı,ios iphone vpn ayarları,ios iphone dns ayarları,dns ayarları iphone,iphone dns değiştirme nasıl yapılır,dns uygulaması indir,dns adresleri 2016

iPhone 4s,iPhone 5,iPhone 5s,iPhone 6,iPhone 6s,Plus cep telefonda ve iPad iOS cihazlarında VPN uygulaması ücretsiz indirme ve DNS ayarları nasıl yapılır?

VPN Uygulaması iPhone iOS indir 2016

iPhone iOS cep telefonda DNS değiştirme nasıl yapılır? DNS ayarları resimli anlatım

İnternet’e Wi-Fi ile bağlı iPhone telefonda DNS tanımlama ayarları nasıl yapılır: Ayarlar / Wi-Fi ağ adına tıklayınız / Ağın adının yanına bulunan ! simgesine tıklayınız / Aşağıda yer alan 192. ile başlayan DNS adresini değiştiriniz.

iPhone 4S 5S 6S Cep Telefonda DNS Ayarları Nasıl Yapılır

iPhone 4S 5S 6S Cep Telefonda DNS Değiştirme Nasıl Yapılır

iPhone 4S 5S 6S Cep Telefonda DNS Değiştirme Nasıl Yapılır 2016

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın