iPhone SE Özellikleri ve Tahmini Satış Fiyatı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple yeni telefonu iPhone SE özellikleri ve iPhone SE satış fiyatı? iPhone SE özellikleri nasıl olacak? iPhone SE ne zaman çıkacak? Apple 21 Mart etkinliğinde belli olacak. iPhone SE özellikleri ve fiyatı 

teknik destek

Apple yeni iPhone cep telefonu modeli iPhone SE 4 inç ekran boyutuna sahip olması hayal kırıklığına neden olacak mı? Bazı kullanıcıların özellikle orta seviye bir ekran tercih ediyor olmaları Apple için bir avantaj olabilir mi?

Apple, geçtiğimiz yıl 4 inç boyutuna sahip iPhone SE modelinin çıkış sinyalini vermişti. iPhone SE tasarımı iPhone 5s ve iPhone 6 benzer bir tasarıma ve iyi bir donanım özelliğine sahip olacağı söylentiler arasında yer alıyor.

iPhone SE özellikleri: İşlemci Apple A9, 1 GB RAM, 4 inç ekran, Live Photos ve 4K video kayıt, 12 Megapiksel kamera, 16 ve 64 GB depolama seçenekleri ve 3D Touch teknolojisi ile gelmesi bekleniyor.

iPhone SE fiyatı: Şuan için tahmini satış fiyatı 400 – 500 dolar arası bir satış fiyatı beklenmekte. Apple, bu yeni modeliyle ekranı küçültmesi ama performansı üst seviye de tutmasının amacı sizce nedir?

iPhone se özellikleri ve fiyatı

iPhone SE Özellikleri ve Tahmini Satış Fiyatı

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın