iPhone Xs hız testlerini zorluyor

media 6387

Apple' ın iPhone XS / Xs Max ile Galaxy S9+ / Note 9 karşı karşıya geldi. Sizce hangisi daha iyi daha hızlı telefon yorumlarınızla görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Andronova

Apple’ ın yeni modelleri iPhone Xs, Xs Max ve iPhone XR kısa süre önce tanıtıma çıkmıştı. Yeni modellerin hızları merak edilen konularından biriydi. Yeni yapılan performans testinde büyük başarı elde etti.

Bionic A12 işlemcili yeni iPhone’ lar nasıl bir performans sergileyeceği merak edilirken Geekbench testleri yayınlandı. Apple’ ın yeni işlemcisi iOS 12 ile çok iyi sonuçlara imza attı. Yeni güncelleme uyumlu çalıştı.

Testlerde yer alan markalar LG, OnePlus, iPhone ve Samsung oldu. Sonuçlara bakıldığında Galaxy S9+ ve Note 9 baya bir geride kaldı. iPhone modellerinin tepki süreleri gerçekten iyi görünüyor.

Apple’ ın iki modelide en üst sıraları kaptı. Xs ve Max 11515 ile 11420 puan aldı. Ama grafik yönünden geri de kaldılar. 

iPhone Xs Geekbech testi

iPhone XS hız testlerini zorluyoriPhone XS performans testi

iPhone XS video editing

app open test

iphone xs gfxbench

Şimdilik en hızlı cep telefonları ünvanları belli oldu. Tabi şimdilik diyorum çünkü Samsung’ un sessiz kalacağını düşünmüyorum.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın