iPhone Xs Max içi nasıl açılır test videosu

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

iPhone XS Max içini görmek ister misiniz? iPhone Xs parçalara ayrılarak tanıtılan video yayınlandı. Suya dayanıklı yapısında kullanılan yapışkan gayet başarılı duruyor.

Sponsorlu reklam

Apple son çıkardığı iPhone Xr, iPhone Xs ile Xs Max modelleri grafik tarafında lider olamazken hız testlerinde önemli bir başarı elde ederek ilk sırayı aldı. Yeni iPhone’ larla iddialı bir satış başarısı yakalamayı hedefliyorlar. Gelelim esas haberimize akıllı cihazlarla yaptığı testleriyle adını sık duyduğumuz bir YouTube kanalında yeni iPhone’ un parçalara ayırma videosu yayınlandı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iPhone Xs Max içini açma videosunda teker teker parçalara ayrılıp tanıtılıyor. iPhone Xs sökme videosunda her zamanki gibi alttaki videolar açıldıktan sonra vakum yöntemiyle ekranı yukarıya doğru kaldırıp kenarlarına zarar vermeyecek şekilde açıldı.

Sponsorlu reklam

Bu kanalda bazen cihazları çizerek, yakarak, düşürerek, çekişleyerek ve parçalayarak test edilmekte. Bu videoda ise sadece cihazın içinin nasıl açıldığı ve parçaların tanıtımına yer verildi. Videoda kasa / ekran arasındaki yapışkanın çok güçlü olduğu görülmekte. Bu dayanıklılık suya karşı alınan önlem.

İzleyeceğiniz videoyu hazırlayanlar bu alanda uzman olduklarından kolayca cihazları sökebiliyorlar. Yani profesyonel değilseniz işlem yapamanızı öneririz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iPhone Xs Max içi nasıl açılır test videosu

iPhone Xs Max nasıl sökülür izleyelim…

www.youtube.com/watch?v=TCrAqS-WRqk&feature=youtu.be


Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2020, 19:39

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir