iPhone XS şebeke çekim sorunu şikayetleri

media 6287

iPhone XS şebeke sinyal düşüklüğü, wifi çekim sorunu ve kamerada güzellik modunda fotoğrafları pürüzsüzleştirme de gerçekliğin azalması gibi sorunlar çıktı.

teknik destek

Apple’ ın son çıkardığı modellerden iPhone XS ve XS Max’ da önemli iki sorun kullanıcılarını üzdü. Beğeniyle alınan modellerde sinyal çekim sorunu ve kamerada sorun çıktı.

Geçtiğimiz günlerde ilk bu modellerde görülen iOS 12 ile gelen şarj sorunu şimdide yerini wifi düşük sinyal sorunu, şebeke çekim sorunu ve kamerada gerçekte görülen bir sorun gündemdeki yerini aldı.

Apple tüm sorunlar için yeni çıkaracağı iOS sürümüyle çözmesi bekleniyor. Şarj için gündeme iOS 12.1 gelmişti. Beta testlerinde olumlu sonuç alınmıştı. Büyük ihtimal bu sorunlar içinde bir beta sürümü çıkarılacak.

iPhone XS şebeke çekim sorunu şikayetleri

iPhone XS şebeke çekmiyor mu?

iPhone XS wifi sinyallarini görmüyor ve şebeke çekmiyor mu? Biraz uzak olan kablosuz ağları görmüyor veya sinyal seviyesi düşük görüyor. Bazıları Turkcell veya Türk Telekom kaynaklı sorun olduğunu düşünerek operatörlerini arıyor. Gelen bilgi yazılımsal sorun olarak yer alıyor.

Şarj meselesi ise bazen şarj sorunu yaşayanlarda ekran kilidini açtıklarında sorunun çıkmadığını söylüyor. 

Kamerada donanımsal arıza yok! Acaba donanımsal bir sorun mudur diyenler için sorun iOS kaynaklı. Güzellik modunda çekimlerde yapay görünüm veriyor. Bakalım yeni iOS sürümleriyle kesin çözüme ulaşılabilecek mi?  

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın