Android 4.2.2 Jelly Bean ve Android 4.4 KitKat Yüklü LG G2 Karşılaştırması [video]

Andronova
1 Minimum Okuma

Fransız mobil operatör SFR tarafından kısa süre önce yayımlanan bazı görseller LG G2 için Android 4.4 KitKat güncellemesinin yakın zamanda Avrupa’da başlayacağını göstermişti. Gelen haberlere göre Mobil Dünya Kongresi’nde yeni nesil akıllı telefonu LG G Pro 2’nin yanında 3. nesil L serisi akıllı telefonları da görücüye çıkaracak LG’nin aynı zamanda etkinlik esnasında LG G2’nin uluslararası versiyonu D802 için Android 4.4 KitKat güncellemesini de başlatması bekleniyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Söz konusu güncellemenin dağıtımı kullanıcılar arasında heyecanla beklenedursun, LG İngiltere YouTube kanalıyla KitKat ve Jelly Bean yüklü LG G2 telefonların karşılaştırmasını yayınlayarak telefonda yer alacak gelişmeleri gözler önüne seriyor.

Videoda ayrıntılı yapılan karşılaştırmada Android 4.4 KitKat’le beraber Knock ON, web tarayıcısı, kamera açılışı, fotoğraf çekiminde, galeri açılışı, fotoğraf görüntüleme ve rehber açılışında önemli ölçüde bir hızlanma görülüyor.Bunların yanı sıra güncelleme gelişmiş bir müzik çalma uygulaması, batarya iyileştirmesi ve genel bir performans artışı da içerecek.

LG İngiltere tarafından yayımlanan videoya alt bölümden göz atabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir