Lenovo Vibe Z3 Pro’nun Görüntü ve Özellikleri Sızdırıldı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Dünya’nın en büyük Notebook üreticilerinden ve kendi markasıyla da akıllı telefon üretmesine rağmen, Motorola’yı da satın alarak akıllı telefon pazarında da yer edinmek isteyen Çinli dev Lenovo’nun, MWC 2015’te tanıtacağı yeni amiral gemisi Lenovo Vibe Z3 Pro’ya ait görüntüler ve özellikler sızdırıldı.

Andronova

Bir önceki Vibe Z2 Pro’nun 6 inç ekran boyutuna sahip olmasına karşın Lenovo Vibe Z3 Pro’nun ekranının 1440 x 2560 piksel çözünürlüğünde 5.5 inç ve metal çerçeveli olacağı söyleniyor.

Lenovo Vibe Z3 Pro 64-bit quad-core Snapdragon 810 işlemciye ve Xiaomi Mi Note Pro’ya benzer bir şekilde 4GB RAM’e sahip olacak ve 64GB’lık dahili hafızayla gelecek. Arka yüzünde 16MP OIS ve Tri-LED flasşlı kameraya sahip olacak Vibe Z3 Pro’nun fiziksel kamera butonu ve 3400mAh boyutunda, uzun süre çalışmasını sağlayacak bataryası olacak.

Fiyat konusunda henüz bilgi edinilmeyen Lenovo Vibe Z3 Pro’nun önümüzdeki ay başı Barselona’da gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresinde tanıtılması bekleniyor.

The-Lenovo-Vibe-Z3-Pro-expected-to-be-unveiled-next-month-at-MWC (2) The-Lenovo-Vibe-Z3-Pro-expected-to-be-unveiled-next-month-at-MWC (3) The-Lenovo-Vibe-Z3-Pro-expected-to-be-unveiled-next-month-at-MWC

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.