Lenovo’nun Şarjı 46 Gün Giden Yeni Telefonu P70t Çok Yakında Geliyor!

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Şarjı tek dolumda 10 gün giden eski Nokia’ların ardından ortaya çıkan akıllı telefonların ve sonrasında akıllı saatlerin ardından, şarj sorunu tekrar gündeme geldi ve akıllı cihaz kullananların en çok rahatsız olduğu konular arasında ilk sıralarda yer alıyor. Peki şirketler her modelde birer birer arttırdıkları batarya mAh kapasitelerinin yanında başka çözümler için çalışıyorlar mı? Evet, bir firma çalışıyor. Lenovo şarjı tam 46 gün giden yeni telefonunu çok yakında duyurmaya hazırlanıyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Lenovo P70t modeli telefon 4000 mAh batarya kapasitesiyle 64-bit işlemci mimarisini birleştiren Lenovo, görünüşe göre şarj problemine çözüm bulmuş durumda. Telefonun özelliklerine gelecek olursak;

– İşlemci: 64-bit quad-core MediaTek (MTK MT6732) LTE işlemci
– RAM: 1 GB
– Hafıza: 8 GB dahili ve 32GB’a kadar harici MicroSD
– Ekran: 5-inç OSG(One Glass Solution) ekran
– Ekran çözünürlüğü: 720 x 1280 piksels
– Kamera: 5 MP arka ve 0.3 MP ön kamera
– Bağlantı: Wi-Fi ve 4.0 v Bluetooth, GPS, LTE
– Batarya: 4,000 mAh

lenovo-p70t-1

Özellikleriyle de dikkat çeken ve en önemlisi 46 gün bekleme süresiyle şarj problemini ortadan kaldıracak Lenovo P70t‘nin henüz fiyatı belli olmasa da, çok yakında Lenovo tarafından resmi olarak duyurulacağı söyleniyor.

Siz de şarjı 46 gün giden Lenovo P70t‘ye sahip olmak ister misiniz?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak