LG G Flex Kendi Kendini Nasıl İyileştiriyor? [video]

blank

Ekim ayı içerisinde resmi duyurusu gerçekleşen, esnek ve kavisli bir ekran yapısı sunan LG G Flex, 12 Kasım itibariyle Güney Kore’de satışa sunulacak.  Telefon en kısa sürede Avrupa’da birçok ülkenin yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri’nde ve Çin’in bazı bölgelerinde de tüketicilere sunulacak.

En önemli özelliği esnek ve kavisli bir ekran olan telefon, aynı zamanda LG’nin P-OLED ekran kullandığı ilk telefon olma özelliğini gösteriyor. LG G FLex, Samsung cephesinde üretim gösteren bir diğer kavisli ekrana sahip Galaxy Round modelinin aksine esnek batarya özelliği de gösteriyor.

6-inç boyutunda HD çözünürlüklü OLED ekran ile donatılan, güç birimini Snapdragon 800 işlemcisinin oluşturduğu telefon tasarım hatları itibariyle LG G2 modelini miras alıyor. 3.500mAh gibi oldukça yüksek kapasiteli bir pile sahip telefonun “self healing (kendi kendini iyileştirme)” gibi yine dikkat çeken bir özelliği var. Söz konusu özellik sayesinde arka bölüm, diğer telefonların aksine çiziklere karşı daha dayanıklı bir yapı sunuyor, hem de olası çizilmelerde kendi kendini iyileştirme başka bir ifadeyle çizikleri yok etme özelliği gösteriyor.

Konuya ilişkin yayınlanan videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

GmcUG2rmNsg” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

kaynak: YouTube

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!