LG G2 Android 4.4 ile Knock Kod Özelliğine Kavuştu

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

LG’nin G Pro 2 ile birlikte tanıttığı Knock Code özelliği telefonun kilit ekranında farklı tıklamalar yaparak uyanmasını sağlıyordu. Bunun en avantajlı olduğu nokta ise telefonunuzun asla yanlışlıkla ekran kilidi açılmıyor ve yetkisiz kişiler telefonunuzu sizin haberiniz olmadan asla karıştıramıyordu.

Andronova

Mobil dünyasında son dönemde dikkat çeken yazılımsal özelliklerin başında gelen ve güvenlik kilidine yeni bir deneyim getiren Knock Code özelliğinde 86.000 civarında ayrı tıklama kombinasyonu bulunmakta. Sekiz aşamalı tıklamaya kadar destek veren özellik ekranın herhangi bir noktasına girilebiliyor. Bu da tek elle girişi daha kolay hale getiriyor.

Bu özelliğin nasıl çalıştığını ve ne şekilde kalibrasyon yapıldığını daha iyi anlamanız açsından aşağıdaki videoyu mutlaka izlemenizi tavsiye ederim.

yuN21NZBBxw” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

LG G2’ye gerçekten çok önem veriyor ve telefonun uzun bir süre daha satılmasını istiyor. Snapdragon 800’ün yapabildiği 4K çekim modunuda LG bu telefona verirse 2200 TL’ye satılan rakip telefonlardan pek bir farkı kalmayacaktır diye düşünüyorum. Sizde LG G2 halen alınabilir bir telefon mu?

Not: Güncelleme şu anda sadece Güney Kore için verildi. Bu ayın sonuna kadar tüm LG G2 kullanıcılarına dağıtılması planlanıyor

Kaynak: androidas

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.