LG G2 için Yeni Temalar Yayınlandı [Galaxy S5, One M8, Xperia Z2]

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

LG G2 için Yeni Temalar Yayınlandı [Galaxy S5, One M8, Xperia Z2]

Andronova

LG G2 için tema turumuza devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde buradaki haberimizde LG G2’de telefon arayüzünde farklılık isteyenler için birkaç tema yayınlamıştık. Bugün sizlerle paylaşacağımız yeni temaların bir bölümü ise son dönemde tanıtılan üst sınıf akıllı telefonlar karşımıza çıkan arayüzler olacak.

XDA Geliştiricileri tarafından uyarlanan temalar bu defa daha fazla sayıda ve üstelik en güncel telefonların arayüzlerini LG G2’de denemek mümkün. Bunlardan sadece bazıları; Galaxy S5, HTC One M8, Xperia Z2, AOSP, LG G Flex, LG isai, Galaxy S5 naturel ve LTE.  LG, G2’de yerleşik olarak iki temaya yer vermektedir. Alt bölümde yer alan temaları cihazınıza kurarak arada bir değişiklik yapabilirsiniz.

LG G2′ye uyarlanan temaları yüklemek için cihazınızda Root yetkisinin olmasına gerek yok. Tek yapmanız gereken alt bölümde yer alan linklerden temaları indirmek ve telefonunuza yüklemek. Yükleme işlemi öncesi Ayarlar> Genel> Güvenlik> Bilinmeyen Kaynaklar bölümünü aktif hale getirmeyi unutmayın.

Not: İndirme linklerinde sorun yaşarsanız alt bölümdeki kaynak linklere göz atabilirsiniz.

İndirme linkleri; Biz v1.0, Bunnyfairy v1.0, Cozywall v1.0, Flex v1.0, Isai v1.0, LTE v1.0, Monster v1.0, S5 v1.2, S5 – Chinese v1.1, S5 – Natural v1.1, M8 v1.1, Z2 v1.1, AOSP v1.1

LG G2 için Yeni Temalar Yayınlandı [Galaxy S5, One M8, Xperia Z2]

 

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.