LG, G2’nin Halefi Üzerinde Çalışıyor Olabilir!

Yılın ikinci yarısında tanıtımını gerçekleştirdiği G2 modeli ile dikkatleri üzerine çeken LG, gelen bilgilere göre amiral gemisi modelini yenileyecek. 2014 yılına artık sayılı günler kaldı ve yılın ilk çeyreğinde birçok üretici (Sony Samsung, LG, HTC, Huawei, ZTE, Nokia) yeni telefonlarını görücüye çıkaracak.

2013’ün ilk yarısında üst seviye akıllı telefonlar kategorisine Optimus G Pro’yu konumlandırılan LG, 2014’ün ilk çeyreğinde görünüşe bakılırsa yine oldukça iddialı bir model kullanıcılara sunacak. LG cephesinde kullanıcı ajan profil bülteninden elde edilen bilgilere göre kod adı LG D830 olan yeni bir telefon bizleri bekleniyor.

Elde edilen kod isminden yola çıkarak cihazın Nexus 5 (G820/821)ya da halefi olması gibi bir durum söz konusu değil. Zira piyasaya henüz çıkmış bir telefonun yeni versiyonu için süre oldukça erken. Gizemli cihazı, model numarası G802 olan LG G2‘nin (LG G2 Pro) halefi olarak varsaymak daha mantıklı görünüyor.

Mobil dünyasının popüler sızıntı kaynağı Evleaks‘in de henüz sırrını çözemediği gizemli cihazın yılın ilk çeyreğinde tanıtılması bekleniyor. Kod numarası ve Full HD ekran çözünürlüğü telefonun üst seviye özelliklere sahip olacağının göstergesidir. LG’nin söz konusu modelde Snapdragon 805 ya da kendi üretimi  dört çekirdekli Odin işlemcisini kullanabilir.

LG G2

lg-d830

kaynak: androidheadlines

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir