LG G4’ün Fiyatı ve Özelliklerine Yönelik Detaylar Sızdırıldı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Android cihaz üreticileri arasında yerini her cihazında daha da sağlamlaştıran LG, LG G Watch R ile akıllı saatte, LG G2 ve G3 serisiyle akıllı Android telefonları arasında en çok tercih edilenler arasında oldu. LG’nin 2015’in ilk çeyreğinde duyuracağı yeni amiral gemisi LG G4 ise en çok beklenen telefonlar arasında yer alıyorken, LG G4’e yönelik fiyat, duyurulma tarihi ve özellik bilgileri sızdırıldı.

Andronova

Sızdırılan bilgilere göre LG G4’ün malzeme kalitesi G3’ten bile daha iyi ve su geçirmezlik özelliğine sahip olacak. 5.3 yada 5.5 inç 4K çözünürlükte 4600+ ppi ekranıyla gelecek. Ayrıca LG G4’ün gerçek esnek ekran teknolojisine sahip olacağı da söylenenler arasında.

LG G4 gücünü Snapdragon 810 işlemcisinden alacak ve 4GB RAM ile performans isteyenlere maksimumu yaşatacak. Bunun yanı sıra 32GB ve 64GB’lı arttırılabilir hafıza seçeneği ve 20.7 megapiksellik kamerası ve 3500 mAh bataryasıyla LG G4 2015’in üst seviye cihazları arasında yerini alacağa benziyor.

Android 5.0 Lollipop yüklü olacak olan LG’nin yeni amiral gemisi LG G4, 2015’in Mayıs ayında ortalama 500-550 euro fiyatla satılacak LG G4’ü sabırsızlıkla bekliyor olacağız.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.