LG V10 Arama engelleme nasıl yapılır?

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

LG V10 telefonda arama engelleme nasıl yapılır? Gelen aramaları ve giden aramaları nasıl engellenir detaylı, görüntülü anlatıma yer verdiğimiz haberimizde size yardımcı olmak istedik.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam
LG V10 arama engelleme adımları nelerdir? LG V10 çağrı ayarları nasıl yapılır? LG V10 giden aramalar nasıl yapılır? gibi tüm sorularınızın cevabı makalemizde.
LG’nin son telefonu olan V10 serisinde arama engelleme adımlarını anlatıyoruz. LG V10’da giden aramaları engellemek isteyebilirsiniz. Çağrı engelleme yapılırken gelen aramalar, giden aramalar veya hepsini seçebileceğiniz bir yapılandırma ayarı mevcut. LG V10 arama engelleme yapmak için Arama ekranına giriş yaparak çağrı ayarlarına dokunuyoruz. Daha sonra çağrı engelleme ve tüm giden aramalar yada gelen aramalar seçeneğini belirleyerek engelleme yapabilirsiniz. Ağ şifresi belirlediyseniz ağ şifrenizi giriş yaptıktan sonra işlem tamamlanacaktır. Eğer ağ şifresi belirlemediyseniz şifre “0000” şeklinde giriş yapabilirsiniz. www.andronova.net

LG V10 giden aramalar nasıl engellenir?

LG V10 üzerinden çağrı engelleme yapmak için öncelikle Arama alanına dokunuyoruz. 

LG V10 Arama engelleme nasıl yapılır?
Sağ üst köşedeki üç nokta simgesine dokunuyoruz. 
LG V10 çağrı engelleme
Çağrı ayarlarına dokunuyoruz. 
V10 çağrı ayarları
Çağrı engellemeye dokunuyoruz. 
Lg V10 çağrı nasıl engellenir
Tüm giden aramalar, Tüm gelen aramalar yada hepsi gibi seçenekleri kullanarak engelleme gerçekleştirebilirsiniz. 
LG V10 arama nasıl engellenir
Çağrı engellemeyi etkinleştirmek için şifre “0000” şeklinde giriş yaptığınızda kabul edecektir. 


Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2018, 17:41

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak