LG Watch Urbane LTE’nin Fiyatı Apple Watch’tan Daha Yüksek!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Bu yılın en çok beğenilen akıllı saatlerinden LG Watch Urbane LTE modelinin LG’nin evinde, Güney Kore’de satışına başlandı. Ancak fiyatını görenler şaşkın durumda.

Daha önce Apple Watch‘ın fiyatının yüksek oluşunu oldukça fazla eleştirmiştik. Ancak LG, yeni akıllı saati Watch Urbane‘ın Android Wear kullanmayan modeli olan Watch Urbane LTE‘yi 590$‘dan satışa çıkardı. Bu fiyat Apple Watch‘ın başlangıç fiyatı olan 349$‘dan daha yüksek.

Elbette LTE sayesinde SIM kart desteği de olan LD Watch Urbane LTE modeliyle arama yapmak mümkün. Ancak zaten telefonla senkronize olarak arama yapılabilirken, bunun fiyata bu kadar etki etmesi lüzumsuz olmuş. Daha önce sizlerle paylaştığımız LG Watch Urbane’in fiyatına yönelik bir haberimizde 442,99$’dan satılacağı bilgisini vermiştik.

LG, akıllı saatlerinde fiyatlarını biraz yüksek tutarak kademeyi arttırmak istiyor olabilir. Hatırlarsanız Huawei’de 1000 euro’luk Huawei Watch akıllı saatiyle oldukça şaşırtmıştı. Peki bu gelişmelerden sonra, hala Apple Watch’ın fiyatının pahalı olduğunu söylemek mümkün mü?

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir