LG’nin Üreteceği Yeni Nexus Modelinin İsmi Nexus 5X Olacak!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google‘ın bu yıl farklılık yapıp iki farklı Nexus telefonu çıkaracağı bilgisinden sonra bu Nexus modellerinden birini LG ve diğerini ise Huawei’in üreteceği belli olmuştu.

Andronova

Aralıklarla gerek LG’nin gerek ise Huawei’in yeni Nexus telefonlarına yönelik bilgiler sızdırılmaya devam ederken, şimdi Google‘ın LG’ye ürettireceği merakla beklenen yeni Nexus telefon modelinin isminin Nexus 5X olacağı ve fiyat bilgisi sızdırıldı.

Bundan birkaç gün önce LG Nexus 5X modelinin özelliklerine ait bilgiler sızdırıldığı haberimizi “Yeni Nesil LG Nexus 5 (2015) Modelinin Özellikleri Sızdırıldı” başlığında sizlerle paylaşmıştık.

lg-nexus-5-2015

5.2 inç ekranı, 146.9 x 72.9 x 8/9.8mm boyutları, mühtemelen Snapdragon 808 işlemcisi, 3GB RAM‘i, 13MP optik sabitlemeli kamerası, USB Type-C ve parmak izi okuyucu ile gelmesi beklenen ve fiyatının ise 400$ civarında olacağı söylenen yeni LG Nexus 5X modelinin, dün Google tarafından yapılan açıklamada 29 Eylül‘de San Francisco’da resmi olarak duyurulacağı belirtilmişti.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın