LG’nin Yeni Videosu, LG V10’un Ne Kadar Dayanıklı Olduğunu Gösteriyor

media 12540

Kısa süre önce oldukça farklı bir akıllı telefon modeliyle kullanıcıların karşısına çıkan LG, ikinci ekrana sahip süper premium amiral gemisi LG V10 modelini duyurmuştu.

Andronova

Bu konuda “LG’nin İkinci Ekrana Sahip, Süper Amiral Gemisi LG V10 Duyuruldu” başlıklı haberimiz ilginizi çekebilir.

Çok yakında aralarında Türkiye’nin de yer alacağı tahmin edilen, Dünya’nın bir çok ülkesinde satışa sunulacak olan LG V10 modeline yönelik LG‘nin yayınladığı tanıtım videosunda, V10‘un ne kadar sağlam olduğu görülüyor.

lg-v10-goruntu3

İşlemci, RAM gibi donanımsal özellikleri mevcut amiral gemileriyle aynı seviyelerde olan LG V10, SAE sınıfı 316L paslanmaz çelik gövde ve darbe ve ezilmelere karşı yüksek koruma sağlayan Dura Guard çerçevesi ve elbette özellikle de kullanış deneyimini en üst düzeye çıkaran ve kullanım kolaylığı sağlayan ikinci ekranıyla diğer akıllı telefonlardan kendini ayrıştırıyor.

lg-v10-goruntu6

Bir çok açıdan tam bir multimedya cihazı olan LG’nin son canavarını, kullanmak ve test etmek için elimize ulaşacağı günü dört gözle bekliyoruz.

Aşağıda oldukça eğlenceli olan LG V10 dayanıklılık reklam filmini izleyebilirsiniz.

W2xJFbp1ChE” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın