Lifebox numara değişikliği ya da numara iptal olursa

Telefon numaran iptal edildiği için Lifebox’ a artık kayıtlı e-posta ve şifren ile giriş yapabilirsin. Telefon numaramı değiştirdim veya hattım kapandı Lifebox giremiyorum.

teknik destek

Turkcell Lifebox‘ dan size aşağıdaki gibi bir e-posta geldi mi? Gelen mail’ de Lifebox numara değişikliği başlığıyla telefon numarasının iptal edildiğinden artık sadece mail ile hesabınıza giriş yapabileceğinizi belirtmekte.

Lifebox numara değişikliği mesajı: “Telefon numaran iptal edildiği için lifebox’ a artık kayıtlı e-posta ve şifren ile giriş yapabilirsin. Şifreni bilmiyorsan uygulamada şifremi unuttum bölümünden yeni şifre alabilirsin. Lifebox’a girdiğinde yeni telefon numaranı güncellemelisin. Anılarına ulaşmaya devam etmek için hemen tıkla

Yukarıdaki mail ile birde “Telefon numaranızı güncellemelisiniz” şeklinde bir mail daha gelecek. Şifrenizi değiştirdiğinizde sizden yeni numarayı yazmanız istenecek.

Lifebox numara değişikliği ya da numara iptal olursa

Lifebox numara değiştirme sorunu için

  • Lifebox kayıtlı e-posta hesabınıza hala erişiminiz varsa “Lifebox şifreni değiştirmek için tıkla” yazısı veya tarayıcıya mylifebox.com yazana girin
  • “Şifremi unuttum” butonuna tıklayın
  • E-posta adresinizi yazın metin doğrulama alanına ekrana çıkan kodu yazın.
  • “Yeni şifre gönder” butonuna basıp maillerinizi ara ara kontrol edin.
  • 5 Dakika içerisinde sıfırlama maili gelmezse, tekrardan sıfırlamayı başlatın.

Gönderen adres: [email protected] ve [email protected]  

Yeni şifre belirleme URL’ si geldiyse ve yeni bir şifre girdiyseniz sonraki adımda bir telefon numarası girmeniz gerekmekte. Yeni bir numara yazmazsanız kontrol paneli açılmayacak. Lifebox nedir ve Lifebox şifremi unuttum konularımıza bakmanızı öneriyoruz.

Lifebox numara değiştirme sorunu

Lifebox mail adresine erişimim yok

E-posta şifremi unuttum ve telefon numarası değişti veya numarayı kapandı ise bir çözüm var mı diye soracaklara yukarıda şifremi unuttum haberinde gerekleri açıkladık.

Lifebox telefon numarası değiştirme

  • Lifebox numara değişikliği için mylifebox.com girin
  • Üstteki ad soyad ve e-posta adresinin görüntüğü kısma tıklayın
  • Ayarlarına girin
  • Profil başlığının içerisinde “Telefon numarası” / “GSM numarasını değiştir” tıklayarak açılacak alana ülke kodu ve yanına yeni telefon numarasını yazın.       

Lifebox telefon numarası değiştirmeLifebox numarası değiştirme


Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2019, 21:54

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir