Microsoft Office, Android Telefonlar için Play Store’daki Yerini Aldı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Yazılım devi Microsoft bünyesinde oluşturulan ve bilgisayarlarımızın vazgeçilmez uygulamalarından biri olan Office paketi nihayet Android için yayınlandı. Geçtiğimiz yıldan bu yana beklenen uygulama çeşitli aksaklıklar sebebiyle sürekli ertelenmişti.

Andronova

Android 4.0 ve üzeri cihazlar tarafından desteklenen uygulama halihazırda Amerikalı kullanıcılara sunulmuş durumda. Office Mobile kısa süre içerisinde 33 dil desteği ile 117 ülkede kullanıcılar tarafından indirilebilecek. Bir hatırlatma yapacak olursak; uygulama henüz tabletlere destek sunmuyor.

Word, Excel ve PowerPoint gibi Office uygulamaları, kullanıcıların mobil telefonlarında tecrübe etmesine olanak sağlayan uygulamada bazı temel düzenlemeler sağlanabiliyor. Telefonunuzda Word, Excel ya da PowerPoint belgeler oluşturabilecek ve bunlar üzerinde düzenlemeler yapılabilecek. Yine kullanıcılar bu düzenlemeleri çevrim dışı oldukları durumlarda da sağlayabilecek.

Uygulamada ne yazık ki bazı kısıtlamalar da yok değil. Uygulamadan yararlanabilmek için Office 365 abonelik işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor. (Kişisel abonelikler 10 dolardan başlıyor)

Android için Microsoft Office uygulamasına Google mağazasından erişim sağlayabilirsiniz. Uygulama henüz ülkemizde indirilebilir durumda değil.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.