Motorola Moto G İçin Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Başladı!

Motorola’nın ülkemizde de satışa sunduğu Android’li telefon modellerinden Moto G için yeni bir güncelleme haberi daha geldi. Motorola Hindistan Twitter hesabından paylaşılan tweet’te, birinci ve ikinci nesil Moto G’ler için Hindistan’da Android 5.0 Lollipop güncellemesine başlandı.

Andronova

Bu vesileyle ilk Nexus olmayan bir Android telefonu da resmi olarak Lollipop’a kavuşmuş oldu. Bu haberle birlikte Hindistan’ın ardından, ülkemizde de kısa süre içerisinde resmi güncellemenin başlayacağını söyleyebiliriz.

Levono’nun da satın almasıyla birlikte, Türkiye’de Motorola cihazlarına yönelik beklenti iyice arttı ve kullanıcılar Nexus 6 veya Moto 360 gibi Motorola imzası taşıyan cihazları almak için sabırsızlanıyorlar. Bazı kaynaklar, Lenovo’nun kısa süre içerisinde Motorola’nın akıllı telefonlarını Türkiye’ye getireceği yönünde bilgi vermekle birlikte, net bir tarih veya teyit edici açıklama henüz Lenovo Türkiye tarafından yapılmadı.

Lenovo, Motorola’yı Türkiye’de istiyoruz!

motorola-moto-g-lollipop-2

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.