Hard reset attım silinen fotoğrafları geri alma

Telefona hard reset attım silinen veriler geri alınabilir mi çok merak edilen konulardan biri. Bu fabrika ayarlarına döndürdüm silinen videoları geri getirme şeklinde de olabiliyor.

Hard reset attım silinen fotoğrafları geri alma
müşteri hizmetleri

Samsung hard reset attım WhatsApp mesajlar geri alınabilir mi gibi soranlar daha çok oluyor. Tabi tercih edilen markalara göre sıralama değişmekte. Örnek Huawei fabrika ayarlarına döndürdüm mesajlar geri alınabilir mi gibi. Tabi bu durum göreceli oluyor ve fotoğraflar geri getirme mümkün olabilir mi diyenlerde olmakta.

Evet kurtarma mümkündür. Ama bazı şartları var ve bu şartları zorlamak isteyenler özel kurtarma firmalarıyla görüşebilir. Ama kurtarmada yüksek fiyatlar istiyorlar.

Fabrika ayarlarına döndürülen telefondan veri kurtarma

Ücretli programlardan kurtarma durumu yüksek. Dediğimiz gibi bazı şartları var bunlar yerine getirilebiliyorsa evet alınabilir. Ücretsiz program ile çoğunlukla az sayıda bilgi geri alınıyor.

Kendiniz silinenleri geri getirmek istiyorsanız o zaman silinmiş mesajları geri getirme ve veri silme programı ile silinen verileri geri alma yazılarımıza bakmanızı öneriyoruz.

Veri kurtarma şartları

  1. Öncelikle silinen cihazda hiç bir işlem yapılmaması gerekiyor. Silinen verilerde açılan alana bir başka bilginin gelmesi ile o silinen veri belkide artık geri alınamayacak.
  2. Cihazdan internet, uygulama ve kamera gibi özelliklerin kullanılmaması gerekiyor.
  3. İşlem sıcağı sıcağına olması daha verimli olacak. İlk saatler çok önemli olabiliyor.
  4. Silinen diskte veya cihazda donanımsal arıza varsa kesinlikle veri kurtarma işlemi yapan merkezlerle iletişime geçmeniz gerekiyor. Duruma göre onların yol haritasına göre işlem yapılır.
  5. Verileri almadan önce öncelik arz eden verilerin belirlenmesi ve işlemi yapacak kişiye aktarılması gerekiyor.
  6. Lüzumsuz verilerle uğraşılmaması önerilir.

Bilgilerin önem arz durumuna göre kendiniz veya uzman desteği almanızı önce kendiniz belirlemeniz gerekiyor. Riske alacağını bilgiler için isterseniz ücretli kurtarma programlarının yorumlarına göre karar verip satın alıp sizde işlem yapabilirsiniz. Alacağınız uygulamanın kapsam alanına muhakkak bakınız.

Hard reset attım silinen fotoğrafları geri alma

Hard reset attım silinen fotoğrafları geri getirme yazımız bilgilendirme amaçlıdır. Kurtarma işlemi için bilgiler yukarıdaki önerdiğimiz konularımızda bulunmakta.

müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR