iPhone fotoğrafları toplu silme

Apple iOS iPhone telefonlarda yer açman için istemediğiniz fotoğrafları toplu silmek için uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Bazende yedek aldıktan sonra seçerek silmek istenen resimleri toplu silme özelliğinden yararlanabilirsiniz.

iPhone fotoğrafları toplu silme
müşteri hizmetleri

iOS telefonlarda yer sorunundan dolayı yedeğini aldığınız resimleri silmek istiyorsanız ve nasıl sileceğinizi bilmiyorsanız aşağıda iki önerden birini seçerek işleme başlayabilirsiniz. Windows veya Mac bilgisayarı telefonu bağladıktan sonra iPhone ekranına güvenli bağlantı olduğunu onaylamanız gerekiyor. Onayladıktan sonra iPhone şeklinde yazılı bir kasa simgesi çıkacak. Bu bölümden "100APPLE", "103APPLE", "104APPLE", "105APPLE", "106APPLE" diye devam eden klasörlerin içerisinden seçerek silebilirsiniz.

iPhone bilgisayardan fotoğrafları silemiyorum! Bilgisayardan silerken bazen silmenize izin vermeyebiliyor. Sorunu anlamak için kademeli seçerek silmeye çalışınız. Örnek 20 şer 20 şer. Farklı bir PC' de de deneyin. USB güvenli cihaz onayını verdiğinizden emin olunuz. Gerekiyorsa bağlantıyı kesip tekrar bağlanın.

iPhone toplu fotoğraf silme

iPhone 5s ve üstü yani iPhone 6, iPhone SE, iPhone 7, iPhone X ve iPhone 8 telefonda resimleri seçerek toplu silme işlemi için ister bilgisayara bağlantı yaparak ve isterde bir uygulama ile kolayca işlem yapabilirsiniz. Peki iPhone fotoğraflar toplu nasıl silinir?

iPhone fotoğrafları toplu silmeiPhone resimleri toplu silmeiPhone fotoğrafları temizlemeresimler nasıl silinir

iPhone toplu resim silme uygulaması

Örnek olarak "Alpaca delete photos" adlı uygulamaya yer verdik. Bunun dışında da farklı uygulamalar denenebilir. Uygulama gruplama yapabiliyor. Gün gün bölerek toplu olarakta fotoğrafları silebilirsiniz. Kolayca sıralama imkanın sahip olduğunu uygulama ile sıkıntısı temizleme işlemini yapabilirsiniz.

iPhone resim silme uygulamasıiPhone toplu resim silme uygulamasıfotoğrafları silme

iPhone içerisinden toplu resim silmek içinde aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. 

iPhone içerisinden toplu resim silmek

müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri