Snapchat hesap kurtarma çalınan hesabı geri alma

Snapchat hesabım çalındı nasıl geri alırım diye iletişime geçenler için hazırladığımız resimli anlatım destek yazımızla çözüme ulaşabilirsiniz. Hesap kurtarma ile nasıl geri alınır?

Snapchat hesap kurtarma çalınan hesabı geri alma
müşteri hizmetleri

Popüler uygulamalardan olan Snapchat resimlerde filtre uygulama ve efekt ekleme amaçlı kullanılan ve diğer kullanıcılarla paylaşmamıza olanak sağlayan bir uygulamadır. Snapchat hesabınıza erişiminizi kaybettiyseniz Snapchat uygulamasına kayıt olurken kullandığınız e-posta adresiniz ve telefon numaranız ile şifrenizi sıfırlayarak hesabınızı kurtarmanız mümkün. Bu iki yöntemle hesabınızı nasıl kurtarabilirsiniz? 

Haberimizde önerdiğimiz adımlar kesinlikle hesabınızı geri almanızı sağlayacaktır diye bir garanti vermiyor. Bu yöntemler Snapchat iletişim için yapılması gereken yöntemlerden bir kaçıdır.

Snapchat hesap kurtarma ilk adım

Snapchat hesabınıza ait şifreyi unuttuysanız öncelikle uygulamayı açınız. Kullanıcı adı ve şifrenizi girdiğiniz kısmın hemen altında bulunan ''şifreni mi unuttun ?'' yazısına tıklayınız. Şifrenizi sıfırlamak ve hesabınızı kurtarmak için size 2 ayrı alternatif sunulacaktır. Bunlardan biri Snapchat hesabınızın bağlı olduğu telefon numaranıza SMS gönderme seçeneğidir. Açılan sayfada bulunan ''SMS yoluyla'' yazısına tıklayarak telefonunuza gelen şifreyi uygulamanızın ekranında yönlendirildiği şekilde girmeniz halinde sizin yeni bir şifre oluşturabilmenize olanak sağlayacaktır.

Diğer seçeneğiniz ise ''e-posta yoluyla'' yazısına tıklamanızdır. Bu seçenekte Snapchat hesabınızın bağlı olduğu mail adresine bir link gönderilir. Mailde bulunan linke tıklayarak uygulamanın sizi yönlendirdiği şekilde ilerleyerek şifrenizi sıfırlamanız mümkün olacaktır.

Sorun çözüme ulaşmadı ise o zaman kesin geri alma diyebileceğimiz Snapchat hesap çalındı başvuru seçeneğine geçiniz.

Snapchat çalınan hesabı geri alma

Adım adım yapacaklarınızı sıraladık. Bu işlemler eğer uygun görülürse çalınan hesap geri alınabilir. Olduğu ki başvurdunuz ve geri dönüş yapılmadı ise o zaman ilk başvuru yaptıktan sonra 4-5 gün kadar bir süre sonra bir daha aynı linkle başvuru yapınız. www.andronova.net

  • Hesap kurtarma adresine s.snapchat.com/en-US/i-need-help?start=5145405817880576 telefon veya bilgisayarın web tarayıcısından giriniz
  • I think my account was hacked (Sanırım hesabım saldırıya uğradı)
  • YES (Evet)
  • Username (Hesap kullanıcı adı)
  • Email kısmına size dönüş yapılacak e-posta adresini yazın
  • Mobile number (Hesaba kayıtlı telefon numarası)
  • What information... (Hangi bilgileri bilmeleri gerektiği)

Snapchat hesap kurtarma çalınan hesabı geri almaSnapchat çalınan hesabı geri alma snapchat çalınan hesap nasıl geri alınır?

Sorunun açıklamasını yazınız. Gelişmeleri adım adım yazın ve yardım talep edin. Verdiğiniz e-posta hesabına dönüş olacak. Formu İngilizce halindeyken doldurun aksi durumda menüler çalışmayabiliyor. Birde destek talebini Türkçe ve İngilizce olarak yazınız.

Snapchat çalınan hesap nasıl geri alınır alternatif işlem için Snapchat müşteri hizmetleri haberine bakınız.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2019, 03:11