Windows 10 Netflix film indirme uygulaması

Netflix film indirme programı ve video indirme uygulaması olarak kullanılan yazılımlara ihtiyaç bulunmadan Netflix ücretsiz film indirebilirsiniz. Film nasıl indirilir hadi bakalım.

Windows 10 Netflix film indirme uygulaması
müşteri hizmetleri

Netflix film indirme programı olmadan ücretsiz indirebilirsiniz. Malum otuz gün ücretsiz kullanım imkanı sunan şirketin Netflix uygulamasından film indirme çok kolay.

Netflix, Türkiye hizmeti başladığından beri önemli bir üye sayısına ulaştı. Çok sayıda kaliteli yabancı dizilere ve güncel filmlere ulaşacağınız film platformunda en dikkat çokça izlenen diziler. Aksiyon, komedi, romantik, animasyon ve bilim kurgu yapımlarıyşa çok çeşitliliği ortaya koyan yapımlar mevcut. Birde üstüne çok sayıda iddialı kendi yapım dizilerle izleyicileri televizyona kilitliyor.

Netflix, bağımlılık oluşturabiliyor. Çıkardığı dizi film serileriyle ekrana kilitleyen bu platformda nasıl zaman geçtiğinin farkına varamıyorsunuz. Bu yönü çok sıkıntılı. Kullanıcısı akşamdan sabaha kadar ekrana kilitleyebiliyor.

Windows 10 Netflix film nasıl indirilir?

Ücretsiz Netflix film indirmek için ek bir programa ihtiyacınız yok. Ücretsiz indirmeye açık olan içerikler bulunuyor. Tabi kısıtlı bir arşive sahip.

  • Bilgisayardan Netflix' e giriniz. Windows 10 Netflix uygulaması kurulumu yapınız.
  • Giriş bilgilerini yazınız. E-posta ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra açılıştaki profile dokunun. Profilde adınız yazabilir ve yanında ikinci bir profil olan çocuk' ta seçilebilir.   
  • Yanda 3 çizgiye dokunun ve "İndirilebilir içerik" bölümüne giriniz.
  • Netflix video indirme veya film indirme için istediğiniz yapımın üstüne dokunup içerisine girin.
  • Film açıklamasının altındaki "İndir" butonuna dokunun.

Windows 10 Netflix film indirme uygulamasıNetflix film nasıl indirilir?İlegal Netflix video indirme uyarısıNetflix video nasıl indirilir

İlegal Netflix video indirme uyarısı

Yasal olmayan yollarla indirilen filmler için yaptırım söz konusu. Özellikle internette dağıtımı yapılan "Telif hakkı" olan yapımlar için büyük para cezaları bulunmakta.

EagleGet, Free, i. manager, internet download manager ve torrent gibi programlarla film indirme işlemlerinde virüs bulaşma gibi durumlarla karşılaşılabiliyorda. 

İndirilen film kalite formatı HD, Full HD veya 4K gibi yayınlarlar karşılaşabilirsiniz. Bu yapımları indirip projeksiyonla izlemek güzel olabilir. Her ne kadar görüntü aktarma özelliği bulunsa da her yerde izleme imkanına sahip olacaksınız.

İnternetten film indirme sırasında bağlantınıza kopmalar veya indirmede yavaşlık olduğunda tekrardan başa dönebilir.

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2019, 21:00
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR