Flickr nedir telefonda nasıl kullanılır Flickr hesap açma

Flickr nedir telefonda nasıl kullanılır Flickr hesap açma nasıl yapılır? Flickr ücretsiz olarak nasıl üye olunur yani Flickr hesap açma kayıt olma kaydolma adımları makalemizde.

Flickr nedir telefonda nasıl kullanılır Flickr hesap açma
müşteri hizmetleri

Flickr nedir ve Flickr hesap açma / kayıt olma ve Flickr Android iPhone' da nasıl kullanılır diyecekler için kısa kısa görsellerle anlatık.

Flickr, Yahoo' ya ait fotoğraf paylaşım sitesinin adıdır. Flickr kurucusu Ludicorp tarafından Şubat 2004 yılında geliştirilmiş, ve 1 yıl sonra 35 milyon dolara Yahoo şirketine satılmıştır. Flickr' da ilk yıllarda ücretsiz 20 MB fotoğraf gönderme sınırı varken 2006 yılında bu sınır 1 TB kadar çıkarıldı. Gerçekten büyük bir fotoğraf gönderme imkanı bulunmakta.

Flickr nedir ve Flickr hesap açma

Flickr' da fotoğraf yayınlayan kullanıcı eğer fotoğrafın sahibiyse, tüm haklar kullanıcıda kalarak Creative Commons lisansı ile yayınlayabiliyorsunuz. Flickr ile video paylaşımı da yapılabiliyor. Çok fazla sayıda kullanıcı Flickr' ı depolama alanı olarak kullanmaktadır.

Geçen yıl 360 derecelik fotoğrafların gönderilmesi, etiketleme ve kategorileme' ye imkan verilerek daha fazla kullanıcıya ulaştı. En son yapılan araştırmaya göre Flickr' de yer alan fotoğraf sayısı 15 milyarı geçti. Flickr uygulamasıyla seçilen yüzlerce fotoğrafı tek bir hareketle düzenleme yapabilir ve anında paylaşabilirsiniz.

Flickr' e yüklediğiniz fotoğraflarda filtreleme, görüntü kırpma ve gelişmiş düzenleme seçeneklerine sahip olabilirsiniz. Flickr uygulamasını Android ve iOS iPhone cep telefonlarına indirip yüklemek için cihazınızın resmi mağazasında giderek Flickr yazıp aratmanız yeterli. Flickr uygulamasını tüm cihazlar için ücretsiz indirebilirsiniz.

Flickr nedir telefonda nasıl kullanılır Flickr hesap açma

Flickr nasıl kullanılır

Flickr yahoo ile açma

Flickr yahoo ile hesap açma

Flickr ne işe yarar

Flickr indirme

Flickr telefonda nasıl kullanılır ve Flickr yahoo ile açma nasıl yapılır resimlerle sizlere anlatmaya çalıştığımız yazımıza eklemek istediklerinizi yazınız.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2019, 20:34