Nokia 3310 resmi olarak duyuruldu. Tüm bilgiler yazıda!

blank

Bir zamanlar herkesin imrenerek bahsettiği, şimdilerde efsane haline gelen Nokia 3310, resmi olarak tanıtıldı ve tamamen yenilenerek yeniden kullanıcıların karşısına çıktı.

teknik destek

2000’li yıllarda doğmamış herkesin mutlaka kullandığı, kullanmasa da duyduğu bir efsane haline gelen Nokia 3310, yeniden uyarlanarak uzun yıllardır cep telefonu üretmeyen Nokia tarafından resmi olarak tanıtıldı. Her şeyiyle bir değişim yaşamış yenilenen Nokia 3310, artık rengarenk.

İlk çıktığı tarihten sonra aradan geçen tam 17 yılın ardından yeniden kullanıcılarla buşulan Nokia 3310 modeli, dün başlayan MWC 2017 fuarında tanıtılırken, gözyaşları sel oldu 🙂

Nokia 3310 resmi olarak duyuruldu

Elbette beklentinin yüksek olduğu efsane cep telefonu modeli, eski tasarımına benzer bir çizgide olsa da, aslında günümüz şartlarına modernize edilimiş ve bir çok renk seçeneğine kavuşmuş. Tabi ki yapılan değişiklikler arasında en önemlilerden olan şeylerin başında şüphesiz büyüyen 2.4 inçlik renkli ekranı geliyor. Bazıları aslı için kötü olabilecek bu değişim, nostalji sevenlerin yeni Nokia 3310 modelini almamalarına dahi sebep olabilir. Nitekim yeni 3310 modeli tanıtıldıktan sonra bir çok kişinin tasarımsal olarak değişimi pek beğenmediğini açıklamasıyla bu memnuniyetsizlik giderek artmaya başlıyor. Ancak bu kadar da acımasız olmaya derek yok tabi ki.

Yeni Nokia 3310 modelinin en güzel özelliklerinden biri, eskiden de olduğu gibi 30 güne kadar bekleme süresi ve 22 saat konuşma süresi olan 1200 mAh bataryası, LED flaşlı 2MP kamerası, Wi-Fi, GPS gibi yeni nedil donanımsal özellikleri olsa da, asıl önemli olan ise bir zamanlar başından kalkmadığımız meşhur yılan oyunu (snake)’in yenilenmiş versiyonu oldu.

Yeni Nokia yılan oyunu

Nokia 3310 özellikleri

FM Radio veya MP3 dinleyebilileceğiniz yeni Nokia 3310, Bluetooth 3.0 desteği, 3.5mm kulaklık girişi ve hatta video konferans özelliği dahi sunuyor.

Yeni Nokia 3310 fiyatı

Ülkemizde de satışa sunulması beklenen yeni Nokia 3310 fiyatı ise sadece 49 euro olarak belirlenmiş. Bakalım Nokia istediği geri döünüşü yapabilecek mi, hep birlikte göreceğiz. www.youtube.com/embed/3hlhjGMWpYg?rel=0


Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2020, 01:52

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!