Nokia 5 Android 8.0 Oreo güncellemesi

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

HDM Global firması Nokia 5 modeli için Android 8 Oreo güncellemesini yayınlamaya hazırlanıyor. Firma ilk olarak Nokia 5 için Oreo beta sürüm güncellemesini yayınladı.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Nokia firması uzunca bir bekleyişten sonra kıllı telefon sektörüne hızlı bir dönüş yaptı. Firma çıkarmış olduğu telefon modelleri ile takipçilerini memnun etmeye devam ediyor.

Nokia firması çıkarmış olduğu telefon  modellerine uzunca bir vakit güncelleme desteği vereceğiniz açıklayarak yeni ve eski telefon modelleri için Android Oreo güncellemesini yayınlamaya başladı. Daha önce Nokia 8 modeli için Android Oreo güncellemesini yayınlayan firma şimdide daha eski modelleri için Oreo güncellemesini yayınlamaya başladı. Firma orta segmentte yer alan telefon modelleri için yeni güncellemeleri yayınlamak için çalışmalarını başlattı. Bu segmentte yer alan telefonlardan ilk olarak Nokia 5 modeli bu güncellmeyi aldı.

Nokia 5 Android 8.0 güncellemesi

Nokia 5 Android 8.0 Oreo güncellemesi

Aşağıda firma tarafından paylaşılan tweette son güncellemeyi aldığını görmekteyiz

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Android 8.0 indir

Nokia firması el değiştirdikten sonra akıllı telefon sektörüne bir çok model kazandırdı. HDM Global tarafından alınan marka Nokia 8 modeli için Oreo güncellemesini kısa bir süre önce yayınlamıştı. Şimdide Nokia 5 modeli için Oreo güncellemesini çıkarmaya hazırlanıyor.

Daha önce Nokia 8 modelinde yaptığı gibi Nokia 5 modelinde de ilk önce Android Oreo sürümünün beta sürümünü  yayınladı. Bu süre zarfında kayıt işlemlerini yaptıktan sonra bu süre zarfında Android 8.0 Oreo sürümünü beta olarak kullanabileceksiniz. 

Bu sürenin bitiminde eğer beta sürümde sorunlar  ortaya çıkmadığı takdirde stabil sürümünün dağıtımı firma tarafından yapılacaktır. Android 8.0 indir güncelle!

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image


Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2017, 17:10

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir