Nokia N1 Tablet Çok Yakında Avrupa’da Satışa Sunulacak!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Bir zamanların efsane cep telefonu üreticisi olan Nokia, yıkılış sürecinde Microsoft tarafından satın alındıktan sonra, aralarında yapılan sözleşme gereği 2016 yılına kadar kendi markası ile akıllı telefon üretememekteydi.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Buna karşılık Finlandiyalı üretici kendi Android tablet pc modeli Nokia N1‘i duyurmuş ve sadece Çin ve Hindistan’da satılmasına rağmen kısa sürelerde başarılı satış rakamlarına ulaşarak beğeniyi kazanmıştı.

Şimdi, bir çok kişinin beğendiği Android işletim sistemili Nokia N1 tablet çok yakında İngiltere ve tüm Avrupa‘da satışa sunulacak.

nokia-n1-tablet

Çok yakında Nokiashop.co.uk sitesi üzerinden başlanacak satışlar, görünüşe göre sanıldığından daha da kısa sürede, bir iki gün içerisinde başlayacak.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

342$’dan satılacağı tahmin edilen, 7.9 inç 1536×2048 piksel çözünürlükte ekran, 6.9mm incelikte alüminyum gövde, 6 çekirdekli 2.3GHz hızında Intel Atom işlemci, 8MP arka kamera, 2GB RAM, 32GB dahili hafıza, 5400mAh batarya ve Android 5.0 Lollipop sürümüyle gelen Nokia N1 tablet’in Avrupa’da satışa başlamasından sonra, Türkiye’de de satışa sunulması muhtemel.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak