Note 5 Katili Huawei P9 Max Özellikleriyle Büyülüyor!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Akıllı telefon pazarının en büyük üreticileri arasında yer alan Çinli dev Huawei’in, Galaxy Note 5 katili yeni üst seviye amiral gemisi Huawei P9 Max modeline ait özellikler ortaya çıktı.

Teknoloji destek

Kısa süre önce Google‘un Nexus programı dahilinde yeni Nexus P6 modeliyle kendini gösteren Huawei, geçtiğimiz günlerde de yeni mobil işlemcisi Kirin 950 ile bu pazarın önemli oyuncularından olduğunu gözler önüne koyuyordu.

Yeni modeliyle ortalığı kasıp kavuracağa benzeyen Huawei’İn üst seviye Phablet modeli Huawei P9 Max‘e ait özellikler AnTuTu testinde oldukça yüksek puan sonuçlarıyla ortaya çıktı.

Samsung’un popüler Galaxy Note 5 modelinden dahi daha yüksek puan aldığı görülen P9 Max modeli, 73,759 puanla test sonuçlarında yerini aldı.

huawei-p9-max-antutu

Test sonuçlarında 6.2 inç 1600 x 2560 piksel çözünürlükte ve 486ppi hassasiyette ekrana sahip olduğu görülen Huawei P9 Max modelini, gücünü Kirin 950 çipseti ve 4GB RAM‘den alıyor.

Android 6.0 Marshmallow sürümüyle geleceği anlaşılan yeni canavar Huawei P9 Max‘in, tam olarak ne zaman ve hangi fiyatlara satılacağı belli olmazken, fiyatının performans olarak geride bıraktığı Note 5’ten çok daha ucuz olacağını söyleyebiliriz.

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir