OnePlus’ın CEO’su, OnePlus 2’nin Fiyatını Açıkladı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

OnePlus, bir çok kişinin merakla beklediği yeni amiral gemisi OnePlus 2‘yi 27 Temmuzda duyurmaya hazırlanırken, bir yandan da OnePlus 2‘nin özelliklerine yönelik bilgileri az az vermeye devam ediyor.

Andronova

Şimdiye kadar bilinen OnePlus 2 özellikleri arasında, parmak izi okuyucu, USB Type-C girişi, Snapdragon 810 v2.1 işlemci ve tamamen metal gövde yer alıyor. Bunda üst seviye özelliğin duyurulumasının yanında, diğer taraftan en çok merak edilen şey ise OnePlus 2‘nin fiyatı.

oneplus-two-resim

OnePlus‘ın CEO’su Pete Lau, bir çok kişi tarafından beklenen açıklamayı yaparak, OnePlus 2‘nin fiyayının 450$’dan daha az olacağını söyledi.

Burada elbette net bir tabir yok, yani bu rakam 449,99$’da olabilir veya OnePlus One‘ın fiyatı olan 300$ seviyelerinde de olabilir.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın