Pokemon Go (APK) indir Türkiye için ne zaman

Pokemon Go Türkiye için ne zaman yayınlanacak henüz belli değil. Ama alternatif indirme adımları bulunmakta. Tabi ne kadar sağlıklı oluyor emin değiliz.

Pokemon Go (APK) indir Türkiye için ne zaman
müşteri hizmetleri

Pokemon Go ilk yayınlandığında 2-3 ülke' nin resmi Android / iOS iPhone mağazalarında yerini almıştı. Zamanla aşağıdaki ülkelerde yerini aldı. Ama hala çok sayıda ülkede yayınlanmadı. Türkiye bu ülkeler arasında yerini alıyor. Pokemon Go oyun üreticisi, anlaşılan başa çıkamayacağını düşünerek yavaş yavaş ilerliyor. Artık oyun resmi olarak geldiğinde belkide pek bir şey ifade etmeyecek. Oyunun bu aralar çok adı anılmıyor. 

Pokemon Go indir Android iPhone

Pokemon Go resmi olarak yayınlanan ülkeler: Latin Amerika, Avustralya / Yeni Zellanda, Belçika, Kanada, Almanya, İspanya, Fransa, İtalya, Hollanda, Portekiz, Rusya, İngiltere ve ABD

Pokemon Go nasıl indirilir? Pokemon Go APK Android cihazlar için indirme adresi buradan apkmirror.com/apk/niantic-inc/pokemon-go/pokemon-go-0-35-0-release/pokemon-go-0-35-0-android-apk-download/download ve iOS iPhone cihazlar içinde Pokemon Go nasıl oynanır haberini incelemenizi öneririm. Pokemon Go ve hemen hemen tüm oyunlar için yukarıda önerdiğimiz destek hattını arayarak yardım alabilirsiniz.

Pokemon Go (APK) indir Türkiye için ne zaman
Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2018, 04:41
müşteri hizmetleri