Panasonic Lumix G100 YouTuber kamera fiyatı

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Panasonic Lumix G100 YouTuber kamerasının fiyatı tripod harici 749 dolar. Satışa çıkış tarihinin ise gelecek ayın sonlarına doğru olacağı söyleniyor.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Video platformu dendiğinde ilk akla gelen her zaman olduğu gibi YouTube oluyor. Hem büyüklüğü hem para kazanma olayı. Hele birde büyük paralar kazanan YouTuber’ ların kazançları açıklanınca 7′ den 70′ e herkesimin ilgisini çekiyor. İş böyle olunca kaliteli videolar çekmek isteyenlerin aradığı en önemli eleman YouTuber kameralar oluyor. Bunlara bir yenisi eklendi ve Panasonic Lumix G100 satışa çıktı.

Ekranda LCD 3 inç dokunmatik dönebilir ekran ve baktığınızda vlog kamerada olan özellikler bu modelde yer alıyor. 4K çekimleri 30p ve 24p olarak seçilebiliyor.

Sensörde 20.3 MP “Micro Four Thirds” (değiştirilir lens ve aynasız). Sensör, seçilmiş bir frekanstan düşük bir frekans sinyallerinin kesilmesini de sağlıyor. Birde hibrit görüntüleme de 5 kat sabitlemeye sahip.

1080p ile 60p çekimler yapılabiliyor ve birden çok görüntü oranı ile kaydetme imkanı veriyor. Markanın geliştirdiği V LogL renk profili ile çok daha iyi renk çekimlerine sahip görüntülere sahip olacaksınız.

Ses tarafında üç farklı ses alanının sunulduğu Nokia’ nın OZO Audio sistemi kullanılmakta. Biri arkada ve diğer ikisi önde yer alıyor. Önde ses algısıyla, siz ve diğer sesleri takip eder ve kaliteli şekilde çekim sağlar.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Cihazda WiFi ve Bluetooth özelliği bulunmakta. Aynı zamanda HDMI bağlantısı ve microUSB üzerinden şarj olunabiliyor.

Panasonic Lumix G100 YouTuber kamera fiyatıPanasonic Lumix G100 özellikleri


Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2020, 16:28

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir