PlayStation VR Özellikleri Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Andronova
By Andronova
2 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Sony PlayStation VR sanal gerçeklik teknolojisi satışa çıkıyor. PlayStation VR özellikleri fiyatı duyuruldu. Peki PlayStation VR ne zaman satışa çıkıyor? Satışa çıkış tarihi?

Sponsorlu reklam

Sony sanal gerçeklik teknolojisi Playstation VR, satışa çıkarıyor. Playstation VR çıkış tarihi bu yılın Ekim ayı içerisinde ilk önce Amerika ve Avrupa’ da satışa çıkacağı duyuruldu. Peki Sony PlayStation VR fiyatı ne kadar olacak? Sony PlayStation VR Amerika fiyatı 399 ve Avrupa satış fiyatı 399 Avro. Rakiplerine göre daha ucuz olacağı görülmekte.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Game Developers Conference 2016′ da duyurulan PlayStation VR satışa çıkış tarihi ve fiyatı, PlayStation oyun severleri ve teknoloji meraklılarını heyecanlandırdı. Şuan için PlayStation VR Türkiye fiyatı  1200 – 1400 TL arasında olması bekleniyor. Tabi dövizde büyük bir değişim olmazsa bu tahmini bir satış fiyatı.

Sponsorlu reklam

PlayStation VR özellikleri fiyatı

PlayStation VR özellikleri fiyatı 2016

Sony PlayStation VR satışında yanında The Playroom in özel VR oyunu hediye verilecektir. PlayStation VR çıkıştıktan hemen sonra PlayStation 50 VR oyunu çıkacağı da eklendi. PlayStation VR için özel olarak çıkacak oyunlar için büyük oyun üreticileri çalışmalarını sürdürüyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Yeni Sanal Gerçeklik sistemi PlayStation VR, oyunları bambaşka bir şekilde hissetmenizi sağlayacak. Sanal yeni dünyaları ayrıntıları ile yaşamanızı sağlayacak. Oynarken sanki oyunun içerisinde hissi uyandıracak. 3D oyunlarda, gerçekliğe yakın artırılmış hayal gücü size bambaşka bir deneyim sağlayacak. Oynadığınız oyunlarda nerede olduğunuzu unutacaksınız.

PlayStation VR aynı zamanda hafif ve rahat şekilde tasarlanmıştır. Takıp çıkarma, herkes için ayarlanabilir kafa bandı ve minimum ağırlığa sahip. PlayStation VR Sosyal Ekran özelliği ile arkadaşınızla takım yada rakip olabiliyorsunuz. Sizin gördüklerinizi isterseniz TV ekranına da yansıtabiliyorsunuz.

PlayStation VR’ de oynanacak bazı oyunlar

RIGS Mechanized Combat League, RIGS Mechanized Combat League, Until Dawn: Rush of Blood, VR Worlds, EVE: Valkyrie, Robinson: The Journey

PlayStation VR özellikleri

PlayStation VR OLED panel boyutu 5,7 inç. Panel çözünürlüğü 1920 x RGB x 1080 (her göz için 960 x RGB x 1080). Yenileme hızı 120 Hz, 60 Hz. Görüş alanı 100 derece kadar. Sensörler ivme ölçer jiroskop bulunmakta. HDMI ve USB bağlantıları. Özel OLED ekran ve oyun sesleri ile 3D ses keyfine doya doya varacaksınız.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

PlayStation VR Videosu

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak