Pokemon GO müşteri hizmetleri telefon numarası var mı?

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma

Pokemon GO oyunu için Türkiye’ de özel destek hizmeti ile telefonda yardım alabilirsiniz. PokeBalls, PokeCoins, Incense, Storage, Lucky Eggs, Egg Incubator, StarDust, Razz Berry, Potions, Revive, Candy, Dodge, Achievement, Combat Point ve diğer terimler içinde yardım alabilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Oyunla alakalı sıkıntılarda yapılacakları aşağıda sıralamaya çalışacağız. Oyunlarda yer alan çok sayıda sıkıntı için geliştiricisine mail atılabilir veya sorun bildiriminde bulunabiliyorsunuz. Öncelikle kullanılan cihazda şunlar kontrol edilmesi gerekiyor.

  • Boş alanın yeterli olması gerekmekte
  • Çok sayıda arka planda çalışanlar lüzumsuz yere donanımı tüketecek
  • İnternet kopmalarında işlemler tamamlanamadığı zaman başa döner
  • Önbellek temizlemede kullanılan uygulamalar iş görebilir
  • Oyunun yeni sürümü sıkıntı çıkarabileceğinden dolayı öncelikler denenebilir
  • Virüs faktörü hem donanımı zorlar hem verileri tehlikeye atar 
  • Çevrenizde aynı oyunu oynayan varsa onlardan da bilgi alınız

Pokemon GO oyunu ve genel mobil oyunlar için önerdiğimiz teknoloji destek hattını arayabilirsiniz. 7/24 Saat ücretli destek hizmeti verilmektedir. Pokemon oyuna girememe ve oyunu yüklenmiyor gibi sıkıntılar için çözüm önerilerimiz olacak.

Şuan dünyada en çok konuşulan oyunlar arasında yerini alan Pokemon Go oyununun hilesi ortaya çıktı. Bu hileyi ve öz olarak sizlerle paylaşmak istedik. Bu hile aslında oyunda yer alan bir özellik. Tabi oyun yeni çıktığından bazı kullanıcılar oyunun detaylarını bilmiyor olabilir.

Pokemon GO hilesi

Pokemon GO oyununa başladığınızda önemli üç tane Pokemon’ un sahibi oluyorsunuz. Bu Pokemonlar Squirtle, Charmander ve Bulbasaur. Oyunu oynayan kullanıcıların çoğu ilk gördüğü Pokemonu yakalıyor. Ama biraz Pokemon’ u beklense diğerleri de gelecektir. Verilen 3 Pokemonla oyuna başlamayınız. İlk önce 10 veya 15 dk gezinerek karşımıza çıkacak Pikachu yani elektrikli kedi, eğer Pikachu ile başlanırsa bazı farklılıklarla karşılaşabilirsiniz.

Pikachu yakalanırsa oyun artık daha kolay bir hale gelecektir. Bunun için etrafta dolaşıp gelmesini beklemeniz yeterli olacak. Eğer Pikach’ yu yakalarsanız oyunda ipler sizin elinizde olacak. Bunu yaptığınızda olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı bekliyoruz. Oyunla ilgili ve teknoloji sorunları ile ilgili önerdiğimizde destek hattını arayarak yardım talep edebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Pokemon GO şuan için resmi olarak bazı ülkelerde indirmeye açıldı. Ama internette düşen indirme dosyası ile Android ve iOS iPhone cihazlarda tüm ülkelerde kullanıma başlandı. Tabi iOS cihazlar için bölge değiştirmenizi öneririz. Bununla ilgili detaylara aşağıdaki haberimizden ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak