Pokemon GO oyunu Google Maps' te yerini aldı

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Google Maps zaman tüneli özelliği geliştirildi. Artık Pokemon GO oyunu Google Maps' te yerini aldı. Pokemon GO, Google Maps nasıl kullanılır? İndir yükle.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Google Maps‘ e eklenen yeni bir özellik Pokemon GO oyununa yaradı. Artık Pokemon GO Google Maps’ te yerini aldı.Pokemon GO oyunu için zaman tüneli oldu.

Google, kısa süre önce devreye aldığı Google Maps servisinde, yapılan aktiviteler zaman tüneli bölümüne kaydedilmeye imkan tanıyor. Yani Google Maps kullanıcıları yürüyüş yaptığını, otomobil kullandığını, trenle yolculuk yaptığını ve diğer faaliyetlerini kaydettikleri bir platform oluşturuldu.

Google’ nin bu yeniliği Pokemon GO oyununa da yaradı. Pokemon GO oyun severler yaşadığı deneyimleri Google Maps üzerinden gösterebilecek.

Pokemon GO oyunu Google Maps’ te yerini aldı.

Bu uygulama da kullanıcılar ister otomatik, isterse manuel ayarlama seçeneklerini kullanabilecek. Google, Google Maps kişileştirilmiş özelliği ile kullanıcı deneyimi arttırmayı hedefliyor.

Artık Pokemon topu simgesi, Google Maps servisinde yerini alacak. Bu servis şuan için tam anlamıyla çalışmıyor. Bazı sorunların çözümü için çalışmalar sürdüğü belirtilmektedir. 

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Bu sorun şuan için Android ve iOS (iPhone) işletim sistemlerinde görülmektedir. Ama Google Maps’ ın yeni özelliği, web sürümde her hangi bir sorun bulunmamaktadır.

Google, çok sayıda aktivitelerin yer alacağı, bağımsız bir platform oluşturmayı hedeflediklerini ve bu yönde çalışmalarının devam ettiklerini açıkladı.


Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2018, 04:39

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir